Zakupy

 • Jak wybrać fotelik samochodowy dla dziecka

  Jak wybrać fotelik samochodowy dla dziecka

  Przewożenie dziecka w samochodzie, niezależnie od tego jak długa będzie podróż, powinno odbywać się w odpowiednich warunkach. Dlatego kwestia jak wybrać fotelik dla dziecka jest tak ważna. Od decyzji rodziców zależy bezpieczeństwo i wygoda dziecka oraz komfort kierowcy.
 • Przeżywaj przygody razem z Meridą Waleczną!

  Przeżywaj przygody razem z Meridą Waleczną!

  Od piątku na ekranach kin możemy oglądać film Merida Waleczna . W związku z premierą Wydawnictwo Egmont przygotowało trzy ciekawe opowieści o przygodach rudowłosej buntowniczki! Już wkrótce na rynku pojawią się dwa audiobooki z książką i kartonowa książeczka dla najmłodszych.
 • Piknik z zabawkami Wadera

  Piknik z zabawkami Wadera

  Zbliża się sezon wiosenno - letnich wycieczek. Aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu pozwala dzieciom poznawać otaczający je świat. Mały podróżnik będzie miał ogromną frajdę ze wspólnego posiłku na łonie natury połączonego z zabawą. Rodzinny piknik to idealne rozwiązanie na słoneczne i ciepłe popołudnie.
 • Czasopismo dla dzieci "Kaczor Donald" kończy 18 lat!

  Czasopismo dla dzieci "Kaczor Donald" kończy 18 lat!

  "Kaczor Donald" jest już pełnoletni! To najzabawniejsze czasopismo dla dzieci 28 kwietnia skończy 18 lat. Tym samym zostaje najstarszym magazynem komiksowym dla dzieci, istniejącym na polskim rynku. Jednak to niejedyne wydarzenie związane z "Kaczorem Donaldem" - od numeru 15. zmienia cykl wydawniczy z tygodniowego na dwutygodniowy.
 • Wiosenne zabawy w piaskownicy

  Wiosenne zabawy w piaskownicy

  Wraz z wiosną nadszedł czas spacerów i gier na świeżym powietrzu. Nasze maluchy mogą wreszcie rozładować nadmiar energii na placach zabaw. Nie zapominajmy też o ulubionych przez dzieci zabawach w piaskownicy, do których potrzebują one "profesjonalnego sprzętu" w postaci łopatek, wiaderek czy budowlanych aut. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, firma WADER przygotowała najnowszą serię zabawek do piaskownicy, Friends On The Move.
 • Odkrywanie świata ze "Smykami"

  Odkrywanie świata ze "Smykami"

  Już dzisiaj na polskim rynku wydawniczym ukaże się nowa propozycja Wydawnictwa Egmont. Najmłodsze dzieci oraz ich rodzice i opiekunowie mają do dyspozycji nowy magazyn SMYKI, który ukazywać się będzie w formie kwartalnika. Dzięki niemu maluchy rozwiną swoje umiejętności, a proponowane ćwiczenie pomogą w nawiązaniu jeszcze bliższych więzi emocjonalnych z opiekunami.
 • Święto dinozaurów

  Święto dinozaurów

  26 lutego obchodziliśmy święto znanych prehistorycznych stworzeń. Dzień Dinozaura upamiętnia wszystkich dawnych władców lądów i wód, zarówno tych łagodnych jak i groźnych. Aby mali odkrywcy mogli poznać życie tych fascynujących gadów, Wydawnictwo Egmont przygotowało wiele ciekawych propozycji.
 • Miesięcznik "Animal Planet" dla dzieci

  Miesięcznik "Animal Planet" dla dzieci

  Miesięcznik "Animal Planet" to nowa propozycja Wydawnictwa Egmont skierowana do dzieci w wieku 6-12 lat. Już 25 stycznia na rynku wydawniczym pojawi się pierwszy numer tego czasopisma dla miłośników zwierząt. Dzięki niemu najmłodsi będą mogli poznać bliżej tajemniczy świat natury.
 • Film animowany „Sekret Eleonory” z serii Mały Gutek

  Film animowany „Sekret Eleonory” z serii Mały Gutek

  Mały Gutek to cykl filmów, który został stworzony z myślą o najmłodszych widzach przez Gutek Film, znaną firmę zajmującą się promocją i dystrybucją najlepszego światowego kina. Dzięki tej serii dzieci przeżyją wspaniałą filmową podróż i niezapomniane przygody, poznają wartość przyjaźni, a otaczający je świat stanie się bardziej zrozumiały i fascynujący.