Zakupy

 • Nowe narzędzie do wspierania terapii dzieci ze spektrum autyzmu

  Nowe narzędzie do wspierania terapii dzieci ze spektrum autyzmu

  SPEKTRUM AUTYZMU PRO, specjalistyczny program multimedialny dla nauczycieli i terapeutów, to nowość od wydawnictwa Nowa Era. Przeznaczony do wspierania terapii dzieci ze spektrum autyzmu, stanowi również przydatne narzędzie w pracy terapeutycznej z dziećmi, u których występują trudne zachowania. Blisko 300 multimedialnych ćwiczeń, 40 przykładowych scenariuszy zajęć, 50 filmów animowanych i specjalna aplikacja terapeuty - to tylko niektóre z elementów nowatorskiego programu. Każdy zestaw zawiera dodatkowo tablet, a dwustanowiskowa licencja umożliwia pracę na różnych urządzeniach w tym samym czasie.
 • Bestsellery planszówkowe Egmontu w nowych wersjach!

  Bestsellery planszówkowe Egmontu w nowych wersjach!

  Czas w domu sprzyja rodzinnym aktywnościom, dlatego mamy dziś propozycję dla najmłodszych (3-7 lat): książkę z bajkami i wodną kolorowankę z bohaterami kreskówki „Banda Beti”. Nie zapominamy też o dzieciakach 8+. Dla nich rekomendujemy dwie nasze bestsellerowe gry w zupełnie nowych odsłonach: Fits travel i Ubongo Extreme.
 • Nowości książkowe i komiksowe- EGMONT POLSKA

  Nowości książkowe i komiksowe- EGMONT POLSKA

  Wydawnictwo Egmont prezentuje fantastyczne nowości  na marzec. Nie zabraknie propozycji książkowych, ale w ofercie pojawią się również komiksy i kolorowanki z zadaniami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która zainteresuje każdego przedszkolaka.
 • Gry dla najmłodszych Akademii Mądrego Dziecka

  Gry dla najmłodszych Akademii Mądrego Dziecka

  Edukacyjny Egmont i Akademia Mądrego Dziecka nie zwalniają tempa i prezentują kolejne fantastyczne nowości przeznaczone dla najmłodszych czytelników, które miały premierę 12 lutego. Rosnącą popularnością cieszą się też wydane w styczniu w ramach Akademii nowości książkowe z cyklu „Bobas odkrywa naukę”, „Pierwsze słowa” i „Pierwsze bajeczki”.
 • Depresja - temat najnowszej powieści Ewy Nowak

  Depresja - temat najnowszej powieści Ewy Nowak

  "Orkan. Depresja" to najnowsza powieść Ewy Nowak, przedstawiająca portret choroby atakującej dziś coraz młodsze osoby i prowadzącej w skrajnych przypadkach do samobójstwa. Dostępna już od 11 marca nakładem wydawnictwa Egmont Polska.
 • Książka Balonowa 5 zagości w Bolonii

  Książka Balonowa 5 zagości w Bolonii

  Książka - wydana w imprincie ART Egmont - „Balonowa 5” autorstwa Mikołaja Pasińskiego z ilustracjami Gosi Herby została wybrana przez międzynarodowe jury Illustrators Exhibition 2020, spośród 2574 uczestników z całego świata, do grona prac 76 ilustratorów, które będą prezentowane podczas tegorocznych 57. Międzynarodowych Targach Książki dla Dzieci w Bolonii, na dedykowanej wystawie Illustrators Exhibition 2020.
 • Radosne odkrywanie świata!

  Radosne odkrywanie świata!

  Edukacyjny Egmont proponuje dzieciom kolejną odsłonę cyklu Akademia Mądrego Dziecka, która bawi, uczy i wspomaga wszechstronny rozwój dziecka. Tym razem do rąk czytelników oddajemy nowości w dobrze znanych i lubianych podseriach – Bobas odkrywa naukę oraz Pierwsze słowa, a także tytuły w ramach zupełnie nowego cyklu Pierwsze bajeczki. Wszystkie pozycje zapraszają młodsze dzieci i ich rodziców oraz opiekunów, do wspólnej nauki, zabawy, oglądania i odkrywania otoczenia. Wszystkie nowości dostępne już w księgarniach.
 • Nauka odpowiedzialności z Aqua Dragons

  Nauka odpowiedzialności z Aqua Dragons

  Twój maluch marzy o zwierzaku, ale nie masz w domu warunków na psa, kota ani nawet chomika? Zamiast futrzastego pupila możesz kupić dziecku… smoki. Przedstawiamy Aqua Dragons - niezwykłą hodowlę smoków wodnych! Zajmowanie się malutkimi stworzeniami nie tylko dostarczy dziecku mnóstwa radości, ale też będzie okazją do nauki odpowiedzialności i troskliwości.
 • Pomysły na prezenty dla dzieci 0-5 lat i więcej

  Pomysły na prezenty dla dzieci 0-5 lat i więcej

  Najlepsze prezenty dla dzieci? Takie, które nie tylko sprawią im radość, ale też będą wspierały ich rozwój. Jeśli więc szukasz zabawek, które spełniają oba te warunki, sprawdź nasze pomysły na prezenty dla dzieci w wieku 0-5 lat i więcej.
 • Dlaczego warto kupić Wieżę Szpulek Spoolz? Nasza opinia

  Dlaczego warto kupić Wieżę Szpulek Spoolz? Nasza opinia

  Wieża Szpulek Spoolz to zabawka składająca się z 7 części, z których każda jest innej wielkości i koloru. Brzmi zwyczajnie? Wbrew pozorom jest to fantastyczna zabawka dla dzieci - nie tylko maluchów! Wieżę Szpulek Spoolz przetestowaliśmy dzięki uprzejmości QElements . Przeczytaj, dlaczego warto wybrać ją na prezent dla dziecka.
 • Zabawki dla dziecka 1,5 i 5 lat - dobrane do wieku i potrzeb!

  Zabawki dla dziecka 1,5 i 5 lat - dobrane do wieku i potrzeb!

  Sezon na poszukiwanie prezentów świątecznych już rozpoczęty! Poszukujesz zabawek, które nie tylko sprawią dzieciom radość, ale też będą wspierać jego rozwój? Polecamy produkty od QElements - zabawki dobrane do wieku i potrzeb! Wypróbuj Klocki z Bioplastiku BioBuddi dla dzieci w wieku od 1,5 lat oraz Samochodziki Modarri dla dzieci w wieku od 5 lat. Dlaczego warto wyróżnić te propozycje? Sprawdź!
 • Jakie materiały Montessori wybrać do pracy z przedszkolakiem?

  Jakie materiały Montessori wybrać do pracy z przedszkolakiem?

  Elementy pedagogiki Montessori są chętnie wykorzystywane do pracy z dziećmi zarówno w przedszkolach, jak i szkołach. Na rynku polskim pojawia się więc coraz więcej pomocy inspirowanych tą metodą. Jakie materiały wybrać do pracy z przedszkolakiem? Polecamy Biblioteczkę Montessori od Wydawnictwa Egmont - wartościowe pomoce zarówno dla nauczycieli przedszkolnych, jak i rodziców zainteresowanych tą metodą.
 • „Czas przedszkolaka. Mój pierwszy planer” dla dzieci 4+

  „Czas przedszkolaka. Mój pierwszy planer” dla dzieci 4+

  Pójście do przedszkola to ważny moment w życiu młodego człowieka. Z wielu badań wynika, że od tego jak wykorzysta ten czas może zależeć czy dobrze będzie sobie radził w szkole, a potem w dorosłym życiu. W wydanym właśnie poradniku pełnym praktycznych porad i – co najważniejsze – ćwiczeń, noszącym tytuł Czas przedszkolaka. Mój pierwszy planer w przystępny sposób rodzice znajdą gotowy przepis na podarowanie swojemu dziecku lepszej przyszłości.
 • Prezenty dla dzieci w wieku 4-6 lat: zabawki zręcznościowe

  Prezenty dla dzieci w wieku 4-6 lat: zabawki zręcznościowe

  Zastanawiasz się, jakie prezenty dla dzieci wybrać w tym roku? Co powiesz na gry, które nie tylko sprawią radość maluchom, ale też zaangażują całą rodzinę w zaskakujące i pełne humoru rozgrywki? Przedstawiamy propozycje firmy Goliath : zabawki zręcznościowe i humorystyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat i więcej!