Zakupy

 • Prezenty dla dzieci w wieku 4-6 lat: zabawki zręcznościowe

  Prezenty dla dzieci w wieku 4-6 lat: zabawki zręcznościowe

  Zastanawiasz się, jakie prezenty dla dzieci wybrać w tym roku? Co powiesz na gry, które nie tylko sprawią radość maluchom, ale też zaangażują całą rodzinę w zaskakujące i pełne humoru rozgrywki? Przedstawiamy propozycje firmy Goliath : zabawki zręcznościowe i humorystyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat i więcej!
 • Porady mamy dietetyczki jak zachęcić dzieci do zdrowego odżywiania

  Porady mamy dietetyczki jak zachęcić dzieci do zdrowego odżywiania

  Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie – źle się odżywają, mało się ruszają. Już co piąte polskie dziecko ma nadwagę lub otyłość.   To bagaż na całe życie. To nie tylko nadmierna ilość tkanki tłuszczowej i większe obwody. To przede wszystkim zmieniony skład ciała, który wpływa na funkcjonowanie organizmu. Badania naukowe wskazują iż otyłość i jej konsekwencje mogą być skutecznie korygowane przez zdrowy tryb życia, prawidłowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną.
 • Albert Albertson - dziecko prawdziwe

  Albert Albertson - dziecko prawdziwe

  Wielokrotnie nagradzane i tłumaczone na trzydzieści języków książki autorstwa Gunilli Bergström zostały przybliżone polskim czytelnikom dzięki Wydawnictwu Zakamarki . Seria ukazuje się w Szwecji od początku lat 70-tych i liczy ponad 30 tytułów. W Polsce, do tej pory, wydanych zostało 17 książek.   To opowieści o przygodach kilkuletniego chłopca – Alberta Albertsona . Jego wiek w poszczególnych opowiadaniach zmienia się, wobec czego odnajdujemy w nich spektrum zachowań i emocji dzieci w przedziale wiekowym 4-7 lat, a nawet szerszym.
 • Jak wspierać rozwój motoryki małej? Najlepsze zabawki dla dzieci od Woobiboo

  Jak wspierać rozwój motoryki małej? Najlepsze zabawki dla dzieci od Woobiboo

  Tablica manipulacyjna wspiera nie tylko rozwój motoryki małej, ale też samodzielność i logiczne myślenie. Zabawkę wykonuje się z drewnianej płyty, do której doczepia są różne elementy, np. guziki, zamki, dzwonki, kłódki… Dziecko ma możliwość dotykać, przesuwać, wciskać, płatać - ile tylko zapragnie!
 • Gry językowe - Twój sposób na jesień!

  Gry językowe - Twój sposób na jesień!

  To właśnie ta pora roku – zimno, ciemno, mokro, brr… Najgorsze, że długie jesienne wieczory będą się wydłużać jeszcze przez miesiąc, aż do 21 grudnia. Trzeba więc znaleźć na nie jakiś sposób. Najprościej byłoby powiedzieć: „Wykorzystaj je na naukę języka!”, ale wiadomo, że przy sztucznym świetle i w jesiennym nastroju trudno się uczyć. Dlatego w tym okresie warto podejść do nauki trochę inaczej i bardziej ją urozmaicić. A jak? Na przykład za pomocą gier – planszowych, ale nie tylko! Bo nie ma lepszego sposobu na jesienny wieczór niż wciągająca gra w dobrym towarzystwie! No, może poza wciągającą książką…
 • Basia mierzy się z czasem - kolejny tom przygód o Basi już w księgarniach!

  Basia mierzy się z czasem - kolejny tom przygód o Basi już w księgarniach!

  Kolejny tom przygód Basi 18 września trafił do księgarń. Jedna z najbardziej znanych książkowych pięciolatek powraca i znowu ma wiele pytań, na które niełatwo będzie znaleźć odpowiedzi. „Basia i zegarek” to już 37 część perypetii rezolutnej dziewczynki i jej rodziny. Wszystkie od 11 lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Chętnie sięgają po nie kolejne roczniki przedszkolaków. Nic dziwnego – wymyślona przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak bohaterka, przeżywa rozterki bliskie wszystkim jej rówieśnikom.
 • „Przedszkole Pani Matyldy. Zosia i złote serce” - premiera książki!

  „Przedszkole Pani Matyldy. Zosia i złote serce” - premiera książki!

  „Przedszkole Pani Matyldy. Zosia i złote serce” to pierwsza książka z edukacyjnej serii o przedszkolakach i ich niezwykłej nauczycielce Wydawnictwa Skrzat !   Za ósemką rozrabiaków czasami trudno nadążyć, jest jednak ktoś, komu zawsze się to udaje. Pani Matylda, jak prawdziwy superbohater, czuwa nad wesołą gromadką dzielnych Zuchów i jak nikt inny potrafi trafnie odpowiadać na dziecięce pytania-o-wszystko. A czy rozwiąże językowe zagadki i poradzi sobie ze słownymi zawiłościami?
 • Już niemowlaki rozumieją fizykę! - Nowa seria książek od Wydawnictwa Egmont

  Już niemowlaki rozumieją fizykę! - Nowa seria książek od Wydawnictwa Egmont

  Jak uczyć czegoś, czego sami nie rozumiemy? Nakładem Egmont w lipcu br. na półki księgarskie trafiła nowa seria książeczek z cyklu Akademia Mądrego Dziecka „Bobas odkrywa naukę”, w których trudne zagadnienia z dziedziny fizyki przedstawiono w sposób przyjazny maluchom. Opowiastki amerykańskiej autorki Ruth Spiro o grawitacji, termodynamice, fizyce kwantowej czy efekcie cieplarnianym i energii odnawialnej to idealne pozycje, na pierwsze naukowe książki dla ciekawych wszystkiego maluchów.
 • ROBOT TRAINS - siła przyjaźni i współpracy

  ROBOT TRAINS - siła przyjaźni i współpracy

  Serialowa drużyna Kaya zaprasza do wspólnej zabawy na łamach nowego magazynu „Robot Trains”. To nowy tytuł w ofercie na rynku prasowym z portfolio Egmont Polska, dostępny w sprzedaży od 18 czerwca 2019 roku .
 • FISHER PRICE - magazyn dla ciekawego świata malucha

  FISHER PRICE - magazyn dla ciekawego świata malucha

  Nowe czasopismo na rynku prasowym stworzone z myślą o najmłodszych czytelnikach - „Fisher Price” zadebiutuje już 7 czerwca br. W całości obrazkowy magazyn inspiruje do samodzielnej zabawy i pierwszych kroków w nauce. Formułę miesięcznika przygotował zespół redaktorów wydawnictwa dla dzieci Egmont oraz zespół ekspertów z docenianej przez rodziców i specjalistów firmy Fisher-Price, światowego lidera zabawek i akcesoriów dziecięcych.
 • Zrób sobie prezent - wybierz pudełko pełne relaksu!

  Zrób sobie prezent - wybierz pudełko pełne relaksu!

  W ten weekend w końcu odpocznę! Tylko jeszcze pranie, gotowanie, podrzucę dzieci na basen, zrobię ostatnie poprawki w raporcie, zakupy… Zaraz, zaraz - czy to już poniedziałek?... Też tak macie? Czasem trudno jest złapać oddech i odprężyć się na chwilę. Z pomocą przychodzi nam ChillBox - pudełko pełne relaksu! Jak to działa?
 • Trochę ruchu na wesoło nikomu nie zaszkodzi!

  Trochę ruchu na wesoło nikomu nie zaszkodzi!

  Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie! Instytut Żywności i Żywienia alarmuje już od jakiegoś czasu na temat epidemii otyłości wśród polskich dzieci i młodzieży . Przypadłością tą jest już dotknięte co piąte polskie dziecko (ponad 22% dzieci w wieku szkolnym ). Niechlubny przykład dają dorośli – 64% mężczyzn i 49% kobiet w Polsce ma nadmierną masę ciała.