Zakupy

 • Superfoods na co dzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle!

  Superfoods na co dzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle!

  Po wspaniałym sukcesie serii trzech książek pt. Koktajle, dla zdrowia i urody , Katarzyna Błażejewska-Stuhr postanowiła zaserwować przepisy na zdrowe koktajle z superfoods. Czyli produktów o największej zawartości cennych składników odżywczych, witamin i minerałów.
 • Książka pt. „Uczta dla maluszka” - zdrowe nawyki żywieniowe dziecka

  Książka pt. „Uczta dla maluszka” - zdrowe nawyki żywieniowe dziecka

  Po sukcesie książki pt. „Uczta dla dwojga” - czyli dla mamy i maluszka w brzuszku, Monika Mrozowska i Katarzyna Błażejewska-Stuhr, przygotowały kolejną wspólną książkę pt. „Uczta dla maluszka”. Najnowsza książka poświęcona jest zdrowemu żywieniu dzieci między szóstym miesiącem, a szóstym rokiem życia.
 • BING - dorastanie to wielka rzecz: nowa seria książek Egmontu

  BING - dorastanie to wielka rzecz: nowa seria książek Egmontu

  Na półki księgarskie trafiła nowa seria książek dla przedszkolaków o trzyletnim króliczku „Bing”, wydana przez Egmont Polska. Cykl opowieści i książek aktywizujących adresowany jest do najmłodszych dzieci, gdzie razem z Bingiem i jego najlepszymi przyjaciółmi podejmują codzienne, nowe wyzwania oraz rozwiązują związane z nimi problemy.
 • „Czytam sobie” - kolejne nowości programu wydawniczego Edukacyjnego Egmontu

  „Czytam sobie” - kolejne nowości programu wydawniczego Edukacyjnego Egmontu

  Wielokrotnie nagradzany i cieszący się zaufaniem trzypoziomowy program wydawniczy Edukacyjnego Egmontu - „Czytam sobie”, wspierający naukę czytania dzieci, wciąż się rozwija. W ramach cyklu, 14 marca ukazały się kolejne tytuły. Tym razem do księgarń trafiło pięć książek, w tym dwie w podserii - fakty oraz trylogia „Historie spod podłogi”. Tradycyjnie są to pozycje autorstwa najwybitniejszych współczesnych polskich pisarzy i ilustratorów dla dzieci. I, jak zawsze, porcja świetnej zabawy i wiedzy!
 • Poznaj Basię i jej świat! - nowe tytuły Egmontu

  Poznaj Basię i jej świat! - nowe tytuły Egmontu

  Już 14 marca br. na półki księgarskie trafią dwa nowe tytuły Zofii Staneckiej z ilustracjami Marianny Oklejak, w serii Basia - Basia i tablet oraz w cyklu Basia i przyjaciele - Lula . Tradycyjnie już w książkach o Basi pytania i wątpliwości pięcioletniego człowieka zostały potraktowane z należytą powagą, a także z właściwym autorce poczuciem humoru. I jak zwykle są pieczołowicie zilustrowane, w przewrotny, charakterystyczny dla Marianny Oklejak sposób.
 • Propozycja dla mam: książka Grzegorza Pawłowskiego pt. „Oddech”

  Propozycja dla mam: książka Grzegorza Pawłowskiego pt. „Oddech”

  Stres? Ciągłe przepracowanie i przemęczenie? Kłopoty ze snem? Poczucie oderwania od chwili tu i teraz? Natura wyposażyła człowieka we wszystkie narzędzia, jakie są mu niezbędne do dobrego życia. Nauczmy się wykorzystywać ich właściwości dla swoich najlepszych korzyści. Okazuje się, że najlepsze rozwiązania to te, które są najbliżej.
 • MR. MEN i MAŁA MISS - książeczki z charakterkiem

  MR. MEN i MAŁA MISS - książeczki z charakterkiem

  Wydawnictwo Egmont wydaje długo oczekiwaną polską edycję jednej z najpopularniejszych serii książkowych na świecie - MR. MEN i MAŁA MISS. Zabawne historyjki opatrzone ponadczasowymi ilustracjami pokocha każde dziecko. 14 lutego br. książki trafią do sprzedaży na terenie całego kraju.
 • Puzzle dla malucha: piankowe, drewniane, czy kartonowe?

  Puzzle dla malucha: piankowe, drewniane, czy kartonowe?

  Najlepsze dla dzieci są zabawki, które nie tylko je zainteresują, ale także pomogą rozwijać ich umiejętności oraz intelekt. Puzzle to prosta, ale zarazem trochę skomplikowana gra. Każdy zna jej reguły, ale nie każdy potrafi samodzielnie ułożyć całą układankę w określonym czasie. Piankowe, kartonowe lub drewniane - sami zdecydujcie, jakie puzzle zagoszczą w Waszych domach!
 • Co kupić dzieciom pod choinkę?

  Co kupić dzieciom pod choinkę?

  Na liście życzeń świątecznych kilkulatka, najwyższe miejsce zajmuje tablet. Nie musimy jednak spełniać tak drogich zachcianek naszych dzieci. Wybierzmy maluchowi taki prezent, dzięki któremu poćwiczy on swoją pamięć, motorykę i cierpliwość. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na upominki, które nie zrujnują domowego budżetu.
 • Dlaczego w przedszkolach łapiemy Lwa?

  Dlaczego w przedszkolach łapiemy Lwa?

  „Złapmy Lwa!” to wyjątkowy zestaw pomocy dydaktycznych rozwijających myślenie logiczne i strategiczne dzieci w wieku od 5 lat. Zestaw opiera się na japońskiej grze Dōbutsu shogi (dosł. „zwierzątkowe szachy”, jap. どうぶつしょうぎ) zaprojektowanej przez zawodową szachistkę Madokę Kitao oraz graficzkę Maiko Fujitę w celu popularyzacji japońskich szachów i dostosowania ich do wykorzystania na zajęciach w przedszkolu.