Zakupy

 • Wydawnictwo Egmont kontynuuje wydawanie legendarnego cyklu „Kajko i Kokosz”

  Wydawnictwo Egmont kontynuuje wydawanie legendarnego cyklu „Kajko i Kokosz”

  Tworzone przez wspaniałego scenarzystę i rysownika Janusza Christę przygody dwóch słowiańskich wojów od dziesięcioleci są jedną z najpopularniejszych polskich serii komiksowych. Dziś wydawnictwo Egmont kontynuuje wydawanie legendarnego cyklu „Kajko i Kokosz” . Drugi tom serii „Kajko i Kokosz - Nowe przygody” zatytułowany „Łamignat Straszliwy” ukaże się 17 sierpnia br. Komiks stworzyli znani polscy scenarzyści i rysownicy, którzy zaproponowali opowieści w swoim stylu, ale z wielkim szacunkiem dla ducha oryginału. Fani Kajka i Kokosza nie mogą tego przegapić!
 • Planowane premiery nowości książkowych Egmontu w sierpniu i we wrześniu 2017

  Planowane premiery nowości książkowych Egmontu w sierpniu i we wrześniu 2017

  Już niedługo, bo 16 sierpnia na półkach księgarskich pojawią się pierwsze nowości Egmontu. Premiera obejmie serię książeczek dla najmłodszych dzieci, ale także publikacje dla nieco starszych maluchów. Zachęcamy do zapoznania się z krótkimi informacjami, które na chwilę przeniosą czytelników do świata książkowych bohaterów.
 • Akademia Mądrego Dziecka Egmontu - seria z pomysłem na zabawę!

  Akademia Mądrego Dziecka Egmontu - seria z pomysłem na zabawę!

  Edukacyjny Egmont proponuje dzieciom kolejną odsłonę cyklu Akademia Mądrego Dziecka , która bawi, uczy i wspomaga wszechstronny rozwój malucha. Tym razem do rąk oddajemy serię, dla młodszych dzieci i ich rodziców oraz opiekunów, do wspólnej nauki, zabawy, oglądania i odkrywania świata – Wydzieram i kleję !
 • Książki Egmontu: czytanie sposobem na pokonanie wakacyjnej nudy!

  Książki Egmontu: czytanie sposobem na pokonanie wakacyjnej nudy!

  Wakacje w pełni, więc dzieci mają teraz sporo wolnego czasu, który mogą wykorzystać na czytanie książek. Co powiecie na kolejną przygodę Basi, ilustrowaną czytankę przedstawiającą Barbie w świecie gry komputerowej albo klasykę światowego komiksu humorystycznego, czyli serię Lucky Luke? Poniżej prezentujemy kilka ciekawych tytułów. Zobaczcie sami!
 • SUPA STRIKAS - dwumiesięcznik dla fanów piłki nożnej wydawnictwa Egmont

  SUPA STRIKAS - dwumiesięcznik dla fanów piłki nożnej wydawnictwa Egmont

  Czasopismo dla dzieci „Supa Strikas” to zupełnie nowy magazyn w ofercie dostępnej na rynku. Dwumiesięcznik adresowany jest do wszystkich fanów piłki nożnej i drużyny Supa Strikas. Odbiorcami pisma są w szczególności chłopcy w wieku od 6 lat . Pismo poszerzy portfolio Egmont i będzie dostępne w sprzedaży od 4. lipca 2017 roku .
 • „Teletubbies” - premiera dwumiesięcznika dla najmłodszych wydawnictwa Egmont

  „Teletubbies” - premiera dwumiesięcznika dla najmłodszych wydawnictwa Egmont

  Czasopismo dla dzieci „Teletubbies” wraca na rynek prasowy w zupełnie nowej edycji. Magazyn poszerzy portfolio Egmont Polska i trafi do sprzedaży już 28. czerwca 2017 roku . Dwumiesięcznik adresowany będzie do dzieci, które lubią wspólną zabawę z bohaterami serialu „Teletubbies”: Laa-Laa, Tinky Winky, Po oraz Dipsy. Odbiorcami pisma będą w szczególności najmłodsi czytelnicy,  dwulatki i trzylatki , dla których magazyn dedykowany będzie jako ten pierwszy w życiu.
 • Kultowe Minionki wracają do gry: książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  Kultowe Minionki wracają do gry: książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  30. czerwca na ekrany kin wejdzie animowany film pt. „Gru, Dru i Minionki” . Wraz z premierą, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo . Zapraszamy do szalonego, nieoczywistego świata Gru, jego przybranych córek i oczywiście żółtych, psotnych bohaterów. Spragnieni doborowego towarzystwa, świetnego humoru i powszechnego zamętu czytelnicy nie mogą tego przegapić! To powrót, na który czekają wszyscy!
 • Nadjeżdżają Auta 3 - książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  Nadjeżdżają Auta 3 - książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  Już 15 czerwca na ekranach kin pojawi się pełnometrażowy film animowany pt. Auta 3 . Wraz z premierą, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się również książki i czasopismo. Miłośnicy warkotu silnika i spragnieni szybkich zwrotów akcji czytelnicy z pewnością znajdą coś dla siebie.
 • Konstrukcyjne klocki dla dzieci z firmy Klocki.edu.pl

  Konstrukcyjne klocki dla dzieci z firmy Klocki.edu.pl

  Klocki to takie zabawki, które pozwalają maluchom tworzyć i odgrywać nowe historie, dzięki czemu stają się one dociekliwymi odkrywcami. Już sam proces budowania rozwija ich ciekawość i samodzielność, a wspólna zabawa ułatwia im zrozumienie norm i wartości kulturowych. Dodatkowo, dzieci uczą się jak rozwiązywać konflikty i szanować odmienny punkt widzenia. Ogólnie rzecz biorąc, klocki wspierają wszechstronny fizyczny i psychiczny rozwój dziecka.
 • „Nela i skarby Karaibów” - nowy tytuł wydawnictwa Burda Książki

  „Nela i skarby Karaibów” - nowy tytuł wydawnictwa Burda Książki

  Premiera tego tytułu odbyła się 29 marca 2017 roku. Nela, Mała Reporterka w swojej siódmej już książce zabiera czytelników w niezwykłą podróż ścieżkami raf koralowych, pośród mało znanych gatunków zwierząt, a także ciekawej roślinności. Chcecie odnaleźć w sobie odkrywcę i poczuć smak egzotycznego wyzwania?   
 • Już jutro premiera tytułów z cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu

  Już jutro premiera tytułów z cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu

  Już 26. kwietnia br. będą miały premierę kolejne tytuły w cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu: Gdy pada deszcz. W jaskini goblinów , O srebrnej łyżce i Pieśń o sowie . W powstanie najnowszych książek z serii zaangażowani zostali czołowi współcześni polscy autorzy i ilustratorzy: Zofia Stanecka, Justyna Bednarek, Jarosław Górski, Joanna Rusinek, Daniel de Latour i Aleksandra Krzanowska.
 • Scenariusze zajęć i zabaw dla nauczycieli od Oficyny MM

  Scenariusze zajęć i zabaw dla nauczycieli od Oficyny MM

  Wydawnictwo Oficyna MM prezentuje swoją nową publikację. To książka i płyta pt. „Nauka czytania i pisania przez ćwiczenia i zabawy grafomotoryczne”, autorstwa Małgorzaty Swędrowskiej. Tytuł przeznaczony jest dla nauczycieli przedszkolnych, ponieważ zawiera scenariusze zajęć i zabaw.