Zakupy

 • Wyprawka online - alternatywa dla sklepów stacjonarnych

  Wyprawka online - alternatywa dla sklepów stacjonarnych

  Koniec wakacji to ostatni moment na skompletowanie wyprawki przedszkolnej dla dzieci. Chcecie uniknąć długiego stania w kolejkach w sklepach stacjonarnych? Doskonałym rozwiązaniem tego problemu będą zakupy online. Dzięki nim szybko kupicie wszystkie potrzebne rzeczy, które posłużą Waszym maluchom przez kolejne 10 miesięcy.
 • PSI PATROL - nowa edycja ulubionego pisma dla dzieci od Egmontu

  PSI PATROL - nowa edycja ulubionego pisma dla dzieci od Egmontu

  „Paw Patrol. Psi Patrol” wraca na rynek prasowy w zupełnie nowej edycji - tym razem jako miesięcznik. Magazyn poszerzy portfolio Egmont Polska i trafi do sprzedaży 14. sierpnia 2018 roku. Czasopismo adresowane jest do wszystkich miłośników grupy bohaterskich szczeniąt i ich przyjaciela Rydera, postaci znanych z serialu animowanego o tym samym tytule, emitowanego na kanale dziecięcym Nickelodeon Junior. Odbiorcami magazynu będą dzieci w wieku przedszkolnym.
 • Lato zamknięte w słoiku - zdrowe przetwory bez cukru dla dzieci

  Lato zamknięte w słoiku - zdrowe przetwory bez cukru dla dzieci

  Słodkie i wytrawne, pyszne i zdrowe. Takie są przepisy w „ Zdrowych przetworach ” - najnowszej książce Jolanty Naklickiej - Kleser. Tę najsmakowitszą premierę książkową przełomu lata i jesieni - sezonu przetworów, musi mieć każdy, kto chce cieszyć się domowymi pysznościami przez cały rok. Wśród 80 przepisów na przetwory znajdą się konfitury, kiszonki, pesto, a także przydatne w kuchni dodatki jak oliwy, ekstrakty z wanilii i wiele, wiele innych.
 • Superfoods na co dzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle!

  Superfoods na co dzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle!

  Po wspaniałym sukcesie serii trzech książek pt. Koktajle, dla zdrowia i urody , Katarzyna Błażejewska-Stuhr postanowiła zaserwować przepisy na zdrowe koktajle z superfoods. Czyli produktów o największej zawartości cennych składników odżywczych, witamin i minerałów.
 • Książka pt. „Uczta dla maluszka” - zdrowe nawyki żywieniowe dziecka

  Książka pt. „Uczta dla maluszka” - zdrowe nawyki żywieniowe dziecka

  Po sukcesie książki pt. „Uczta dla dwojga” - czyli dla mamy i maluszka w brzuszku, Monika Mrozowska i Katarzyna Błażejewska-Stuhr, przygotowały kolejną wspólną książkę pt. „Uczta dla maluszka”. Najnowsza książka poświęcona jest zdrowemu żywieniu dzieci między szóstym miesiącem, a szóstym rokiem życia.
 • BING - dorastanie to wielka rzecz: nowa seria książek Egmontu

  BING - dorastanie to wielka rzecz: nowa seria książek Egmontu

  Na półki księgarskie trafiła nowa seria książek dla przedszkolaków o trzyletnim króliczku „Bing”, wydana przez Egmont Polska. Cykl opowieści i książek aktywizujących adresowany jest do najmłodszych dzieci, gdzie razem z Bingiem i jego najlepszymi przyjaciółmi podejmują codzienne, nowe wyzwania oraz rozwiązują związane z nimi problemy.
 • „Czytam sobie” - kolejne nowości programu wydawniczego Edukacyjnego Egmontu

  „Czytam sobie” - kolejne nowości programu wydawniczego Edukacyjnego Egmontu

  Wielokrotnie nagradzany i cieszący się zaufaniem trzypoziomowy program wydawniczy Edukacyjnego Egmontu - „Czytam sobie”, wspierający naukę czytania dzieci, wciąż się rozwija. W ramach cyklu, 14 marca ukazały się kolejne tytuły. Tym razem do księgarń trafiło pięć książek, w tym dwie w podserii - fakty oraz trylogia „Historie spod podłogi”. Tradycyjnie są to pozycje autorstwa najwybitniejszych współczesnych polskich pisarzy i ilustratorów dla dzieci. I, jak zawsze, porcja świetnej zabawy i wiedzy!
 • Poznaj Basię i jej świat! - nowe tytuły Egmontu

  Poznaj Basię i jej świat! - nowe tytuły Egmontu

  Już 14 marca br. na półki księgarskie trafią dwa nowe tytuły Zofii Staneckiej z ilustracjami Marianny Oklejak, w serii Basia - Basia i tablet oraz w cyklu Basia i przyjaciele - Lula . Tradycyjnie już w książkach o Basi pytania i wątpliwości pięcioletniego człowieka zostały potraktowane z należytą powagą, a także z właściwym autorce poczuciem humoru. I jak zwykle są pieczołowicie zilustrowane, w przewrotny, charakterystyczny dla Marianny Oklejak sposób.
 • Propozycja dla mam: książka Grzegorza Pawłowskiego pt. „Oddech”

  Propozycja dla mam: książka Grzegorza Pawłowskiego pt. „Oddech”

  Stres? Ciągłe przepracowanie i przemęczenie? Kłopoty ze snem? Poczucie oderwania od chwili tu i teraz? Natura wyposażyła człowieka we wszystkie narzędzia, jakie są mu niezbędne do dobrego życia. Nauczmy się wykorzystywać ich właściwości dla swoich najlepszych korzyści. Okazuje się, że najlepsze rozwiązania to te, które są najbliżej.
 • MR. MEN i MAŁA MISS - książeczki z charakterkiem

  MR. MEN i MAŁA MISS - książeczki z charakterkiem

  Wydawnictwo Egmont wydaje długo oczekiwaną polską edycję jednej z najpopularniejszych serii książkowych na świecie - MR. MEN i MAŁA MISS. Zabawne historyjki opatrzone ponadczasowymi ilustracjami pokocha każde dziecko. 14 lutego br. książki trafią do sprzedaży na terenie całego kraju.