Zakupy

 • VAIANA - Skarb Oceanu! - magazyn i książki o zapierających dech wyspach Oceanii

  VAIANA - Skarb Oceanu! - magazyn i książki o zapierających dech wyspach Oceanii

  Zapraszamy do bajecznego świata mieszkańców Pacyfiku i dzielnej dziewczyny Vaiany. Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego Vaiana. Skarb Oceanu, który już 25 listopada wszedł na ekrany kin w całej Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Miłośnicy morskich wypraw i żądni niecodziennych przygód czytelnicy nie mogą tego przegapić!
 • Pokochaj Trolle - nowe publikacje wydawnictwa Egmont!

  Pokochaj Trolle - nowe publikacje wydawnictwa Egmont!

  Zapraszamy do magicznego świata Trolli. Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego Trolle, który już 4 listopada wejdzie na ekrany kin w całej Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Miłośnicy tęczowej krainy nie mogą tego przegapić!
 • Premiera książki: „Nela na Kole Podbiegunowym”

  Premiera książki: „Nela na Kole Podbiegunowym”

  Po raz pierwszy Nela w zimowej aurze! Na rynek trafia właśnie najnowsza, szósta już książka autorstwa Neli Małej Reporterki – „Nela na Kole Podbiegunowym”. Dla wszystkich fanów małej podróżniczki, którzy przywykli do jej tropikalnych wypraw, nowa pozycja będzie na pewno dużą niespodzianką.
 • Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla”

  Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla”

  Jak zachęcić najmłodszych do nauki języków obcych? Pomoże w tym Smok Bazyl! Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla” zwiera ponad 20 scenariuszy pomysłowych zajęć z przedszkolakami. Do książki dołączona jest płyta, na której znajdują się karty pracy, szablony gier i kolorowanki przydatne podczas nauki.
 • Przedszkolak obcokrajowiec - informacje od Oficyny MM

  Przedszkolak obcokrajowiec - informacje od Oficyny MM

  W polskich placówkach przybywa kilkulatków wychowanych w odmiennej kulturze i posługujących się innym językiem. Personel przedszkoli powinien być odpowiednio przygotowany na ich przyjęcie i zapewnienie im odpowiednich warunków do zabawy i nauki.
 • Smok Bazyl zaprasza w fascynującą podróż po Planecie Liter!

  Smok Bazyl zaprasza w fascynującą podróż po Planecie Liter!

  Podróże po Planecie Liter. Scenariusze zabaw z alfabetem z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla” to książka ze scenariuszami zabaw dla najmłodszych i jednocześnie cenne wsparcie dla nauczycieli przygotowujących dzieci do nauki czytania i pisania. Tę cenną dla każdego pedagoga pozycję ma w swojej ofercie wydawnictwo Oficyna MM.
 • Kompleksowe wsparcie dla dyrektorów przedszkoli od Oficyny MM

  Kompleksowe wsparcie dla dyrektorów przedszkoli od Oficyny MM

  Zarządzanie przedszkolem to coś więcej niż zarządzanie pracownikami. Do obowiązków dyrektora należy również odpowiedzialność za skuteczne działanie placówki, jej finanse, bezpieczeństwo dzieci oraz dobre relacje i efektywną współpracę z rodzicami.
 • Nowa

  Nowa "Edukacja matematyczna przez cały rok" tańsza o 50 zł

  Edukacja matematyczna to jeden z kierunków realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2015/2016. Mała Akademia Smoka Bazyla. Edukacja matematyczna przez cały rok to nowa publikacja Oficyny MM, która ułatwi nauczycielom przedszkoli rzetelne spełnianie wymagań podstawy programowej i jednocześnie pomoże zerwać ze stereotypem trudnych i nudnych zajęć matematycznych.
 • Poznajmy nowe publikacje Oficyny MM

  Poznajmy nowe publikacje Oficyny MM

  Rok szkolny już w pełni – dzieci bez problemu realizują codzienne aktywności, wdrożyły się w plan tygodnia, wyczekują pierwszego śniegu… Jak nie popaść w rutynę i nie przeoczyć problematycznych zachowań u dzieci? Jak urozmaicić codzienne, standardowe zajęcia? Wydawnictwo Oficyna MM ma kilka mocnych propozycji.
 • Materiały do nauczania angielskiego od Oficyny MM

  Materiały do nauczania angielskiego od Oficyny MM

  Wraz z początkiem września 2015 r. wszystkie przedszkola będą musiały zapewnić pięciolatkom możliwość uczenia się języka nowożytnego. Aby ułatwić to zadanie, wydawnictwo oficyna MM przygotowała kompleksowy pakiet publikacji.