Zakupy

 • 5 rad, jak wybrać prezent świąteczny dla dziecka

  5 rad, jak wybrać prezent świąteczny dla dziecka

  Świąteczne zakupowe szaleństwo właśnie się rozpoczęło. Jednak zanim rodzice rzucą się w wir poszukiwań idealnego prezentu dla swojego dziecka, powinni dobrze przemyśleć strategię. Bo najważniejsze jest, aby dziecko było z podarunku naprawdę zadowolone i cieszyło się nim dłużej niż kilka chwil.
 • Czar drewnianych zabawek dla dzieci

  Czar drewnianych zabawek dla dzieci

  Zakup prezentu dla dziecka musi być poprzedzony przemyślaną decyzją. Idealna zabawka dla malucha powinna być kolorowa i atrakcyjna, by zachęcić małego człowieka do działania, oraz edukacyjna, aby stymulować jego rozwój. Warto wybrać bezpieczne drewniane zabawki, które będą odpowiadać dzieciom o różnych zainteresowaniach.
 • Beztroska zabawa z matami edukacyjnymi

  Beztroska zabawa z matami edukacyjnymi

  Maty edukacyjne zdobywają coraz większą popularność wśród rodziców niemowlaków i większych dzieci. Są to produkty, które warto mieć w domu, bo nie tylko pomagają w zabawie i nauce, ale są wspaniałą ozdobą każdego dziecięcego pokoju. Co ważne, odpowiednio dobrana mata będzie amortyzowała wszystkie upadki, których przecież nie da się uniknąć, gdy maluch uczy się chodzić i biegać.
 • Nowości Oficyny MM już w sprzedaży

  Nowości Oficyny MM już w sprzedaży

  Programy są nieocenionym wsparciem każdego dyrektora przedszkola. By jeszcze lepiej mogły służyć osobom prowadzącym placówki, Oficyna MM zaktualizowała wydania „Ochrony danych osobowych w przedszkolu” i „Kontroli zarządczej w przedszkolu” według stanu prawnego na luty 2014 r.
 • Wpływ elektronicznych gadżetów na zdrowie dzieci

  Wpływ elektronicznych gadżetów na zdrowie dzieci

  Jesteśmy miłośnikami nowoczesnych technologii, o czym świadczy fakt, że nie wyobrażamy sobie życia np. bez smartfonu czy tabletu. Tej modzie ulegają też dzieci, które bardzo chętnie sięgają po te elektroniczne gadżety. Dorośli powinni mieć jednak świadomość, jak wpływa to na zdrowie przedszkoalków.
 • Święta Bożego Narodzenia z Muzalinkami

  Święta Bożego Narodzenia z Muzalinkami

  Święta Bożego Narodzenia wypełnione są atmosferą dziecięcej radości i dźwiękami kolęd. Dzieci z zespołu Muzalinki nagrały własne wersje najpiękniejszych polskich kolęd, dzięki którym w domach zrobi się jeszcze bardziej świątecznie i radośnie. Tylko teraz rozdajemy nowe bożonarodzeniowe płyty Muzalinków!
 • 3 zabawy z Mapą Polski od Czuczu

  3 zabawy z Mapą Polski od Czuczu

  Puzzle CzuCzu to świetna propozycja wspólnej zabawy zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dzięki niej można zbadać każdy zakątek naszego kraju, pozostając w przytulnym domowym zaciszu.
 • Poznajcie Mikołajka i jego nowe przygody

  Poznajcie Mikołajka i jego nowe przygody

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli niesfornego Mikołajka. Na DVD ukazała się właśnie trzecia część jego przygód w wersji animowanej! Oznacza to mnóstwo radości dla całej rodziny na jesienne wieczory!
 • Muzalinki - idealna płyta z muzyką dla dzieci

  Muzalinki - idealna płyta z muzyką dla dzieci

  Jaka powinna być idealna płyta z muzyką dla dzieci? Można odpowiedzieć, że powinny się na niej znaleźć mądre teksty i piękne melodie zagrane na prawdziwych instrumentach, bez żadnych syntezatorów i dźwięków z komputera, wspaniałe aranżacje, a piosenki najlepiej gdyby zostały zaśpiewane przez wybitnie uzdolnione dzieci. To wszystko znajdziemy na płycie MUZALINKÓW!
 • Nowoczesna edukacja z Akademią Umysłu® Junior EDU

  Nowoczesna edukacja z Akademią Umysłu® Junior EDU

  Akademia Umysłu® Junior EDU to nowoczesny pakiet przeznaczony do prowadzenia zajęć ukierunkowanych na rozwój pamięci oraz koncentracji uwagi. Użytkownicy znajdą tu multimedialne gry edukacyjne wraz ze szczegółowymi scenariuszami zajęć, które zostały opracowane przez metodyków i psychologów dziecięcych.