Aktywności Akademii Duckie Deck wspierają cztery obszary rozwoju dzieci!

Aktywności Akademii Duckie Deck wspierają cztery obszary rozwoju dzieci!
Drukuj Skomentuj

Umiejętności społeczno-emocjonalne, kreatywność, analityczne myślenie i praktyczne działanie to obszary rozwoju umysłowego dziecka, wsparcie których gwarantują warsztaty i aktywności tworzące Akademię Duckie Deck. W celu zapewnienia najwyższego poziomu tworzonych atrakcji, wszystkie scenariusze powstają z udziałem dziecięcych psychologów i pedagogów. Zapewnia to odpowiednie proporcje pomiędzy czystą zabawą, a wartościami edukacyjnymi.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad wydarzeniami, realizowanymi przez Akademię Duckie Deck.

 

24 i 25 marca Centrum Kreatywności Targowa 56 w Warszawie, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców.

 

12 marca ruszyły zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.

Już 24 i 25 marca w Warszawie przygotowaliśmy:

  •     2 dni pełne wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania
  •     3 strefy: warsztatową, malucha i otwartą
  •     5 kreatywnych warsztatów (m.in. programowanie z robotami, hologramy, bańki mydlane)
  •     warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia
  •     sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami
  •     kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla rodzin
  •     bezpłatne uczestnictwo dla wszystkich rodzin

 

Program Akademii Duckie Deck obejmuje:

- oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Uwaga! Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com

- strefę otwartą - wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci wraz z rodzicami mogą dołączać o dowolnej porze. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

- strefę malucha - pełną klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi (od pierwszego roku życia) spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

 

Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę i niedzielę, między 11:00, a 17:00 w Centrum Kreatywności Targowa 56. Tym samym budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie tysięcy mieszkańców Polski wielka żółta kaczka Duckie Deck ponownie zawita do stolicy Polski.


Centrum Kreatywności Targowa 56 jest inkubatorem dla startupów sektora kreatywnego i miejscem działań promujących branże kreatywne. W zrewitalizowanej praskiej kamienicy mieszczą się nowocześnie wyposażone biura, a układ architektoniczny budynku sprawia, że jest to miejsce przyjazne dla pracy twórczej. Imponująca przestrzeń dziedzińca jest doskonałym miejscem do organizacji wydarzeń wystawienniczo-konferencyjnych.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi