Bajka dla przedszkolaka - Pan Toti

Bajka dla przedszkolaka - Pan Toti
Skomentuj

Serdecznie zapraszamy na wspólny seans bajkowy wraz z dzieckiem! Dziś polecamy bajkę "Pan Toti" odcinek "Specjalista od remontów".

Pan Toti, jak szuka skarbów w kopalni pod podłogą swojego domu. W tym odcinku Toti znajduje tam stare buty. Oczywiście nie są to zwyczajne stare buty. Oddaje je napotkanemu Specjaliście od remontów, który właśnie przybył na wyspę. Z czasem okazuje się, że zamiast zrobić remont w domu Pana Toti, zniszczył mu całe mieszkanie. Hehel i Pan Toti zaprowadzają go do lekarza. 

 

Serial na podstawie książek dla dzieci Joanny Sorn-Gary. Tytułowy Pan Toti to sympatyczny, tajemniczy stworek. Mieszka w nieodkrytej dotąd przez ludzi krainie, na barwnej wyspie, na której wznosi się wysoka góra, a u podnóża wije się rzeka. Każdego dnia Pan Toti wyrusza pod ziemię, by szukać skarbów i przeżywa niesamowite przygody. Co takiego działo się ze skarbami znalezionymi pod ziemią? Jakie przygody czekają Pana Totiego i pozostałych bohaterów? 

 

Bajka dostępna na stronie: ninateka.pl/film/pan-toti-specjalista-od-remontow

 

Zapraszamy!

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę