Bajka dla przedszkolaka - Parauszek i przyjaciele

Bajka dla przedszkolaka - Parauszek i przyjaciele
Skomentuj

Serdecznie zapraszamy na wspólny seans bajkowy wraz z dzieckiem! Dziś polecamy bajkę "Parauszek i przyjaciele" odcinek "Klucz".

Serial Parauszek i przyjaciele przedstawia przygody małego zajączka, który wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka w krainie zwanej Naszym Lasem. Losy Parauszka i przyjaciół obserwowane są przez wszechwiedzącą, mądrą sowę Uhu, komentującą wydarzenia z dorosłego punktu widzenia. Dzięki perypetiom zwierzątek dziecięcy widzowie uczą się dobrego wychowania, zasad, działania w grupie, odpowiedzialności i wiary we własne siły. 

 

W odcinku "Klucz" Parauszek wyremontował swój dom, który jest teraz najładniejszym schronieniem w lesie. Postanawia to uczcić, zaprasza gości i przygotowuje niespodziankę. Sprawy się jednak komplikują – ktoś zabiera klucz do spiżarni, a potem znika główna atrakcja imprezy. Na szczęście sprawcy tych psot zostawiają za sobą ślady.

 

Odcinek dostępny na stronie ninateka.pl/film/klucz-parauszek-i-przyjaciele

 

Zapraszamy!

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę