Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Balonowe Show czyli Funny Balls Show
Skomentuj

Zapraszamy na interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli Funny Balls Show! To przepiękne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach

Rodzice świetnie wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego malucha! A jaka będzie reakcja dzieciaków, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

 

Funny Balls Show – to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 5 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

 

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zachęca do międzynarodowego widowiska dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych zostają rzeczywistością!  Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Toruniu

Przedszkola w Toruniu