Przedszkole Kropelka Anna Kubica

Przedszkole Kropelka Anna Kubica
Telefon:
660051925
Ocena:
5
Strona WWW:
przedszkole-kropelka.pl

Lokalizacja:

Adres: Gen. Grota Roweckiego 12, Bielsko-Biała

Przedszkole Kropelka Anna Kubica

Witamy w Kropelce!

 

Zapraszamy do naszego niepublicznego przedszkola, które mieści się w Bielsku-Białej w dwóch siedzibach, przy ulicy gen. Grota Roweckiego 12 oraz ul Zielona 18. Jesteśmy obiektami nowoczesnym, przystosowanym do potrzeb dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by edukować dzieci poprzez zabawę oraz by rodzice czerpali satysfakcję i zadowolenie z wyboru naszego przedszkola. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa - i to właśnie jesteśmy w stanie zapewnić maluchom.

 

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 2,5-6 lat (doprowadzamy dzieci do wieku 7 lat - do gotowości szkolnej).

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00.

Grupy dzieci są malutkie, liczy maksymalnie 15 osób (wiemy o każdym dziecku wszystko, co potrzeba wiedzieć).

 

Przedszkole Kropelka to kolorowy świat tworzony z pasją przez młoda mamę dwójki wspaniałych dzieciaków.

 

Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo i uśmiech na twarzach Waszych Maluszków. Gwarantuję Dzieciakom miejsce, w którym będą szczęśliwe i uśmiechnięte. Moim celem jest edukacja dzieci na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnych możliwości i uzdolnień Waszych pociech. Stawiam na wszechstronny rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny.

 

W Kropelce uczymy samodzielności i radzenia sobie w grupie rówieśniczej, rozbudzamy ciekawość poznawania świata. Mamy indywidualne podejście do każdego dziecka. Staramy się, aby atmosfera panująca w naszym przedszkolu oddawała domowe ciepło, by dzieci i rodzice nie musieli myśleć o rozłące (każda Kropelka może mieć ze sobą wszystko, co potrzebuje : misia, lalę, kocyk, niunię, itd itd.)

PRZYJUJEMY DZIECIAKI Z PAMPERSAMI, SMOCZKAMI, ITD....nie jest to żaden problem dla nas...szybko zobaczy u swoich kolegów, że może czas coś zmienić w swoim życiu :)

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie …

 

Przedszkole Kropelka w Bielsku-Białej zapewni Waszym Maluszkom nie tylko opiekę, ale także wychowanie, edukację, świetną zabawę w gronie przyjaciół oraz wspaniałe wspomnienia na całe życie.

 

Serdecznie zapraszamy!