Przedszkole Montessori Huśtawka Anioła (Bobrowiec)

Przedszkole Montessori Huśtawka Anioła
zobacz więcej (5)
Adres:
Willowa 18, Bobrowiec
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Przedszkole Niepubliczne „Huśtawka Anioła” zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jest ono położone w Bobrowcu w spokojnej dzielnicy blisko lasu.   Siedziba przedszkola mieści się w budynku zaprojektowanym zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i pozytywnie zaopiniowanym podczas odbioru przez rzeczoznawców: sanitarno-epidemiologicznego, bhp oraz straży pożarnej. Dysponujemy własnym pełnym zieleni ogrodem, który znajduje się przy budynku. Jest on ogrodzony i osłonięty wiklinową matą. Wszystkie zabawki znajdujące się na placu zabaw posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.   W naszych pociechach rozbudzamy wrażliwość artystyczną, uczymy języków obcych i przygotowujemy do dojrzałości szkolnej. Dajemy im warunki do wszechstronnego rozwoju oraz poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.   Tworzymy przyjazną i ciepłą atmosferę, chcemy aby Dzieci do nas przychodzące czuły się jak w domu. Przebywając w atmosferze pełnego bezpieczeństwa i akceptacji dajemy im wspaniałe warunki do...

Galeria

Program nauczania

Huśtawka Anioła to miejsce, w którym pomagamy rozwinąć dzieciom skrzydła. Zajęcia to czas nauki przez zabawę. Prowadzimy je tak aby dzieci mogły pracować indywidualnie. Służą temu specjalnie wyselekcjonowane pomoce oraz zaaranżowane do tego otoczenie. Rozwijamy zainteresowania, jednocześnie pozostawiając dzieciom czas na swobodną zabawę i nawiązywanie relacji.

 

Okres od urodzenia do 6-ego roku życia to czas szczególny w którym formuje się nasza inteligencja. Okres ten ma ogromny wpływ na całe życie naszych dzieci  i jest dla nich ogromną szansą, której niestety drugi raz już nie dostaną. Przyjazna ciepła atmosfera, wartości chrzescijańskie, akcaptacja indywidualności dziecka oraz szacunek i wiara w dziecko zaspewnia im poczucie bezpieczeństwa. To między innymi buduje w naszych dzieciach silne poczucie własnej wartości. Oprócz tego dzieci montessoriańskie są ciekawe świata. Metoda wyposaża je w szereg umiejętności praktycznych i społecznych.

Kolorowanki