Bon turystyczny 2023. Jego ważność się kończy. Zegar tyka

Bon turystyczny 2023. Jego ważność się kończy. Zegar tyka
Drukuj Skomentuj

Bon turystyczny 2023 już wkrótce straci ważność. Rodziny z dziećmi, które do tej pory nie wykorzystały bonu turystycznego, powinny się spieszyć. Do kiedy jest ważny bon turystyczny i gdzie można go wykorzystać? Podpowiadamy.

Bon turystyczny – jak można go otrzymać?


Bon turystyczny można otrzymać po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Ma on formę unikalnego 16-cyfrowego numeru, który można otrzymać poprzez pocztę elektroniczną lub wiadomość tekstową na numer wskazany telefonu.

 

Bon turystyczny 2023 – do kiedy jest ważny?


Ferie zimowe 2023 to idealny moment, by wykorzystać bon turystyczny. Te dodatkowe pieniądze dla rodzin z dziećmi już wkrótce stracą ważność. Zegar tyka, więc warto się pospieszyć. Do kiedy jest ważny bon turystyczny?

 

Sprawdź również: Ferie zimowe 2023. Kiedy wypadają ferie w poszczególnych województwach?


Bon turystyczny, czyli 500 zł dla dziecka, można wykorzystać tylko do ostatniego dnia marca. Po tym czasie bon turystyczny straci ważność i nie będzie mógł zostać użyty. Należy pamiętać, że bonu turystycznego nie można wymienić na równowartość pieniężną, więc warto się pospieszyć.

 

Bon turystyczny 2023. Gdzie można go wykorzystać?


Aby sprawdzić, które podmioty honorują bon turystyczny, warto wejść na stronę Polskiej Organizacji Turystycznej. Można opłacić nim m.in. zorganizowany wypoczynek podczas ferii zimowych, noclegi, bilety wstępów, skipassy i inne atrakcje.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!