Bożonarodzeniowy konkurs dla użytkowników serwisu przedszkola.edu.pl

Bożonarodzeniowy konkurs dla użytkowników serwisu przedszkola.edu.pl
Drukuj Skomentuj

Święta Bożego Narodzenia przed nami! Dlatego też zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszym konkursie i stworzenia kartki bożonarodzeniowej wraz z życzeniami. Liczy się pomysł.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Na laureatów czekają kuferki od PaczkiMikołajkowe.pl oraz książki wydawnictwa Egmont.

Nagrody  otrzyma ośmioro dzieci, których prace zostaną uznane przez komisję konkursową za najciekawsze i najbardziej oryginale!

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że Twoje dziecko stworzy kartkę bożonarodzeniową wraz  z życzeniami. Technika wykonania kartki dowolna. Liczy się pomysłowość i oryginalność.

 

Sfotografuj lub zeskanuj gotową pracę i wyślij mailem do redakcji serwisu: redakcja@przedszkola.edu.pl. W tytule maila prosimy wpisać: „Bożonarodzeniowy konkurs dla użytkowników serwisu przedszkola.edu.pl”. 

 

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać: 

 

- zdjęcie pracy

- imię, nazwisko i wiek dziecka

- imię, nazwisko, numer telefonu do osoby zgłaszającej pracę

- adres do korespondencji/ wysyłki nagród (domowy dziecka lub adres placówki przedszkolnej, z której jest wysłana praca)

- zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisane przez: prawnego opiekuna dziecka oraz przez osobę pełnoletnią, zgłaszającą dziecko do konkursu (do pobrania poniżej)

* Zgłoszenia bez zgody nie będą brały udziału w konkursie

 

Konkurs trwa od 04.12.2020 do 11.12.2020, do godz. 10.00 i przeznaczony jest dla dzieci, które skończyły 4 lata.

 

Szczegóły konkursu: Regulamin

Pliki do pobrania

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!