Punkt Opieki Bajkowy Świat (Bydgoszcz)

Punkt Opieki Bajkowy Świat
zobacz więcej (3)
Adres:
Pagórek 16, Bydgoszcz
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski

Opis obiektu

"Bajkowy Świat" Punkt Opieki Nad Dzćmi Do Lat 3 Bożena Marzec. Serdecznie zapraszam do prywatnego mini żłobka "Bajkowy Świat". Mieścimy się w Bydgoszczy na oś. Miedzyń. Opiekujemy się dziećmi od 20-tego tyg. życia do 3 lat.

Punkt opieki " Bajkowy Świat " to miejsce pełne radości, ciepła i uśmiechu, gdzie Wasze dzieci poczują prawdziwą domową atmosferę.Do każdego maluszka podchodzimy indywidualnie. Wasze skarby pod czujnym okiem opiekunek mogą swobodnie się rozwijać i radosnie spędzać czas w czasie zabaw z rówieśnikami. W prywatnym punkcie dziennej opieki "Bajkowy Świat"podobnie jak w domu tempo dnia i jego przebieg dyktuje dziecko. Nie zmuszamy malucha do snu, czy jedzenia o wyznaczonej porze dnia, albowiem każde dziecko ma inne potrzeby i to na nie zwracamy szczególną uwagę. W żłobku "Bajkowy Świat" muzyka jest ważnym elementemw pracy z dziećmi i pełni wiele funkcji: uczy, bawi i rozwija a także pozwala dzieciom wyciszyć się słuchając kołysanek do snu. Mini żłobek znajduje się w spokojnej okolicy,niedaleko lasu. Mieścimy się w domku jednorodzinnym otoczonym zielenią, kwiatami i drzewami.Teren prywatny jest ogrodzony, przy bramce znajduje się domofon. Klub maluszka jest doskonale wyposażony i...

Galeria

Program nauczania

Oprócz troskliwej opieki i pielęgnacji naszych Maluszków zapewniamyzajęcia dydaktyczno-wychowawcze mające na celu prawidłowy i charmonijny roawój kazdego dziecka.

Zajęcia oferowane w ramach czesnego:

  -matematyka dziecięca

  -zabawy manipulacyjno-konstrukcyjne

  -zabawy umuzykalniajace

  -gimnastyka oglnorozwojowa

  -zajęcia plastyczne.

Będziemy również pracować nad kształtowaniem prawidłowych nawyków higienićznych, porządkowych i kulturalno grzecznościowych.

Wszystkie zajęcia dostosowane są do rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami.

 

Kolorowanki