Calineczka - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!

Calineczka - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!
Drukuj Skomentuj

Zabawę z Kapitanem Warszawa bardzo długo się pamięta. W tym na pewno Ci pomoże Twoja buzia uśmiechnięta! Z Calineczką zatańczymy i się razem pobawimy! Kapitan Warszawa zaprasza na rodzinny piknik w Galerii Północnej (ul. Światowida 17) 21 września w godzinach 14:00-18:00. Wydarzenie bezpłatne.

Calineczka zaprasza wszystkie dzieci na bajkowy piknik! Pomimo tego, że Calineczka nie jest zbyt dużego wzrostu, przygotowała dla Was wielkie atrakcje! W programie między innymi warsztaty z robienia bajkowych zakładek do książek, gry planszowe, malowanie motylkowych witraży i wymiana książek. Będziecie mogli również wykonać badże z superbohaterami, pacynki z wróżkami oraz biżuterię w stylu Calineczki. Życzymy Wam wspaniałej zabawy, jednak patrzcie pod nogi – Calineczka będzie razem z nami! Może spotkacie ją w motylarni, do której będziecie mogli wygrać bezpłatne wejściówki!

 

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny

 

 

Partnerami wydarzenia są: A. Blikle, Sokołyk, Egurrola Dance Studio, Czas na Herbatę, Strigo, Pilot, Księgarnia Świat Książki, The North Face, Smyk, Teskoma, Martes Sport.


Fundatorem nagród – voucherów na sportowe zakupy – jest firma Martes Sport.


Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.


Projekt współfinasowany przez miasto Stołeczne Warszawa.

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi