Całodniowe warsztaty podczas egzaminu ósmoklasisty w Warszawie

Całodniowe warsztaty podczas egzaminu ósmoklasisty w Warszawie
Skomentuj

Nadeszła długo wyczekiwana wiosna. Wraz z nadejściem pięknej pogody nie mogło zabraknąć wiosennych i wielkanocnych warsztatów naukowych Małego Inżyniera. Spędź cudownie czas podczas jednodniowych spotkań przygotowanych specjalnie na czas egzaminu ósmoklasisty.

Tematyka warsztatów:

 

21 kwietnia – Eksperymenty – Eksplozje (7-13 lat) – Wszystkim szalonym naukowcom z pewnością spodoba się w naszym laboratorium eksplodujących doświadczeń. Wspólnie okiełznamy wybuchową stronę nauki przeprowadzając mnóstwo zaskakujących reakcji chemicznych. Różnego rodzaju wulkany, pianowe gejzery oraz eksplodujące przedmioty to tylko niektóre z naszych eksperymentów.

 

22 kwietnia – Programowanie Minecraft (8-15 lat) – Minecrafta zna każdy fan gier komputerowych. Ale programowanie z Minecraftem? Mało kto wie, że przy pomocy ulubionej gry można uczyć się programowania. Zapraszamy na niesamowite zajęcia z programowania w świecie Minecraft, gdzie rozwiniemy umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.

 

23 kwietnia – Robotyka Lego Mindstorms (7-15 lat) – Warsztaty z robotyki Lego Mindstorms to prawdziwa gratka dla młodych inżynierów zainteresowanych automatyką i robotyką. Na zajęciach dzieci dowiedzą się, czym jest przekładnia, do czego służy silnik, jak zaprogramować czujnik. W programie m.in. EasyBot, wyścigówka, robot przemysłowy. 

 

Organizator zapewnia:

 

zajęcia w godzinach 9.00-16.00

opiekę nad dziećmi w godz. 8:00-17:00

pełne wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek)

opiekę wykwalifikowanych instruktorów

 

 

Cena: 140 zł 

 

Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową lub telefonicznie.

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany

Przedszkole Ciuchcia Puch...

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę t