Co robić zimą we Wrocławiu? 8 atrakcji dla dzieci

Co robić zimą we Wrocławiu? 8 atrakcji dla dzieci
Drukuj Skomentuj

Co robić z dziećmi zimą we Wrocławiu? Zobacz, gdzie maluchy mogą się wyszaleć albo przeżyć coś wyjątkowego! Przedstawiamy 8 atrakcji dla dzieci we Wrocławiu dostępnych zimą.

1. Lodowiska wrocławskie


Na lodowiska można zabierać już niektóre 2-, 3-letnie dzieci (pod warunkiem, że nie boją się dużych prędkości i są dosyć sprawne fizycznie). We Wrocławiu można wybrać się na jedno z krytych lodowisk: Spartan WCT przy ul. Spiskiej 1 albo w Hali Orbita, przy ul. Wejherowskiej 34. Oba lodowiska są czynne od 9 listopada. Z kolei od 6 grudnia czynne jest kryte lodowisko na Stadionie Wrocław (Al. Śląska 1).

 

2. JumpWorld Park Trampolin

ul. Otmuchowska  15

Park trampolin JumpWorld we Wrocławiu to jedno z miejsc, gdzie dzieci mogą się wybiegać i wyskakać - bez względu na porę roku! Polecamy zwłaszcza zimą, gdy maluchom brak miejsca do rozładowania energii. W JumpWorld znajdziecie m.in. baseny z gąbkami, ścieżkę akrobatyczną oraz strefy do koszykówki, siatkówki i innych.

 

3. GOjump Wrocław

ul. Jana Długosza 59-75

Czyli kolejne miejsce, które pozwala oderwać się… od ziemi i trosk codzienności! GOJump oferuje również zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych (m.in. akrobatykę, trening funkcjonalny, parkour, funjump, flipping i inne).

 

4. Park Rozrywki Rodzinnej Bobolandia

ul. Długosza  59-75

Tu swoje zasoby energii mogą spożytkować i starsze dzieci, i maluszki! Bobolandia oferuje takie atrakcje jak: małpi gaj, ogródek z zabawkami, zjeżdżalnie czy trampolinę.

 

5. Loopy’s World Wrocław-Bielany

ul. Czekoladowa 20

W Loopy’s World czekają na Was m.in. zjeżdżalnie, trampoliny, kolorowe boisko czy tor saneczkowy. Raj dla małych brykaczy, dostępny cały rok!

 

6. ZOO Wrocław

ul. Z. Wróblewskiego 1-5

Ponad 14000 zwierząt, prawie 1100 gatunków - taka wizyta zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach! O wyjątkowości oferty wrocławskiego ZOO stanowi też Afrykarium - miejsca, gdzie zaprezentowane są różnorodne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Afryki.

 

7. Hydropolis

ul. Na Grobli 17

Hydropolis to jedyne takie miejsce w skali Polski! To placówka, w której  różnorodne technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe ukazują wodę z różnych fascynujących perspektyw. Jeśli tej zimy chcecie zobaczyć nowe technologie w służbie nauki - koniecznie sprawdźcie tę atrakcję!

 

8. Kolejkowo

pl. Orląt Lwowskich 20B

Czym jest wrocławskie Kolejkowo? To Dolny Śląsk - w miniaturze! Dzieci mogą obejrzeć ogromną makietę, która w imponujący sposób przedstawia codzienność mieszkańców Śląska. Jest magicznie, zachwycająco - warto wybrać się tej zimy z dzieckiem do Kolejkowa!

 

 

Wyszukaj też inne Atrakcje dla dzieci we Wrocławiu!

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi