Czarodziej

Czarodziej
Skomentuj

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl Czarodziej, który zaprasza na niezwykłą podróż do krainy iluzji.

Pewnego dnia, w domu Julii, w jej pokoju pojawił się Czarodziej, wcielony przez Wojtka Rotowskiego, odwracając jej świat do góry nogami.

 

To jednak tylko początek magicznej przygody, gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa.

Spektakl "Czarodziej" oferuje nie tylko wspaniałą oprawę muzyczną i barwne kostiumy, ale przede wszystkim mnóstwo niezwykłych, magicznych doznań.

 

W trakcie spektaklu zadawane są pytania: Czy możliwe jest zmienienie sukienki w czasie krótszym niż sekunda? Odpowiedzi na te pytania pochodzą ze świata iluzji.

"Spektakl Czarodziej" ukazuje, że każdy może stać się czarodziejem. Przez zbliżenie do magii z bliska, widzowie nie tylko oglądają, ale także mogą dotknąć, doświadczyć i poczuć magię na własnej skórze.

 

Głównym przesłaniem spektaklu jest wiara w marzenia, ponieważ to właśnie ona sprawia, że wszystko, co dotąd wydawało się niemożliwe, staje się rzeczywistością.

 

Gdzie:  Teatr Palladium ul. Złota 9, Warszawa

Kiedy: 08.10.2023 godz. 11:00.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Pinokio

Pinokio

Miejsce: Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza ul. Marszałkowska 115 (wejście od ul. Przechodniej)

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Radosna Planeta

Przedszkole Radosna Planeta

Za cel postawilismy sobie stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie wspierać ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmo
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę