Czarodziej

Czarodziej
Skomentuj

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl Czarodziej, który zaprasza na niezwykłą podróż do krainy iluzji.

Pewnego dnia, w domu Julii, w jej pokoju pojawił się Czarodziej, wcielony przez Wojtka Rotowskiego, odwracając jej świat do góry nogami.
 
To jednak tylko początek magicznej przygody, gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa.

Spektakl "Czarodziej" oferuje nie tylko wspaniałą oprawę muzyczną i barwne kostiumy, ale przede wszystkim mnóstwo niezwykłych, magicznych doznań.
 
W trakcie spektaklu zadawane są pytania: Czy możliwe jest zmienienie sukienki w czasie krótszym niż sekunda? Odpowiedzi na te pytania pochodzą ze świata iluzji.

"Spektakl Czarodziej" ukazuje, że każdy może stać się czarodziejem. Przez zbliżenie do magii z bliska, widzowie nie tylko oglądają, ale także mogą dotknąć, doświadczyć i poczuć magię na własnej skórze.
 
Głównym przesłaniem spektaklu jest wiara w marzenia, ponieważ to właśnie ona sprawia, że wszystko, co dotąd wydawało się niemożliwe, staje się rzeczywistością.
 
Gdzie:  Teatr Palladium ul. Złota 9, Warszawa

Kiedy: 05.11.2023 godz. 11:00.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

 Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się p
Przedszkole Radosna Planeta

Przedszkole Radosna Planeta

Za cel postawilismy sobie stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie wspierać ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmo