„Czas przedszkolaka. Mój pierwszy planer” dla dzieci 4+

„Czas przedszkolaka. Mój pierwszy planer” dla dzieci 4+
Drukuj Skomentuj

Pójście do przedszkola to ważny moment w życiu młodego człowieka. Z wielu badań wynika, że od tego jak wykorzysta ten czas może zależeć czy dobrze będzie sobie radził w szkole, a potem w dorosłym życiu.


W wydanym właśnie poradniku pełnym praktycznych porad i – co najważniejsze – ćwiczeń, noszącym tytuł Czas przedszkolaka. Mój pierwszy planer w przystępny sposób rodzice znajdą gotowy przepis na podarowanie swojemu dziecku lepszej przyszłości.

Czas przedszkolaka. Mój pierwszy Planer to pomocnik harmonijnej edukacji dla rodziców i opiekunów, którzy chcą rozbudzić w swoich dzieciach wewnętrzną ciekawość świata i głód wiedzy. Poprzez szereg dobranych do potrzeb rodziców ćwiczeń mogą oni wiele się dowiedzieć o swoich przedszkolakach.


Czas przedszkolaka. Mój pierwszy Planer to jedyne w swoim rodzaju połączenie pamiętnika, poradnika i zbioru gier i zabaw dla dzieci w wieku 4+ oraz ich rodziców.


Książka jest znakomitym towarzyszem dla dziecka, którzy stoją na progu rozpoczęcia swojej nauki i pójścia do przedszkola.


Dzieci wspólnie z poradnikiem poznają pierwszych kolegów i koleżanki, uruchomią robota, zagrają w bingo, pobawią się w detektywów, ale nie tylko. Jest to doskonały wstęp do wiedzy, z jakiej dzieci będą korzystać przez całe życie.


Książka będzie wreszcie znakomitą pamiątką na przyszłość. Jedno spojrzenie w Planer po latach przywoła falę miłych wspomnień.

 

Czas przedszkolaka. Mój pierwszy Planer to:

 

  • zadania wyzwalające kreatywność i zdolności artystyczne u dziecka
  • wyzwania skierowane na rozwój spostrzegawczości i koncentracji dziecka
  • sposób dla dziecka na poznanie i obserwację otaczającego świata
  • wstęp do zagadnień związanych z organizacją czasu i planowaniem
  • kreatywne zadania dla rodziców – sposób na zacieśnienie relacji z dzieckiem
  • pamiątka na przyszłość – po latach przywoła falę miłych wspomnień
  • angażujące gry i zabawy, które pochłoną młodego człowieka

 

O autorce


Anna Zawadzka jest specjalistką w dziedzinie planowania i doradztwa edukacyjnego dla dzieci w wieku szkolnym. W 2014 roku założyła Better Academy - Centrum Edukacji, szkołę oferującą zajęcia pozalekcyjne rozwijające i pielęgnujące umiejętności niezbędne na rynku pracy przyszłości. Jest pomysłodawczynią i autorką serii planerów edukacyjnych dla dzieci, książek łączących zalety pamiętnika, kalendarza i osobistego automotywatora. Dotąd w ramach serii ukazały się: Planer wakacyjny, Planer szkolny oraz Planer przedszkolaka. Książki skierowane są do dzieci i przeznaczone zarówno do pracy samodzielnej, jak i z udziałem ich opiekunów (rodziców, nauczycieli).

 

 

Książka dostępna na stronie https://planerydladzieci.pl/

Cena: 27,90 zł   

 

 

Źródło: materiały prasowe

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi