Czułe czytanki z Egmontem

Czułe czytanki z Egmontem
Drukuj Skomentuj

Wydawnictwo Egmont i Czuły Barbarzyńca zapraszają w niedzielę 30 października dzieci oraz ich rodziców na spotkanie z Jarosławem Mikołajewskim, autorem książki Kiedy, kiedyś czyli Kasia, Panjan i Pangór. Opowieść ta pomoże rodzicom znaleźć odpowiedź na dziecięce pytania, które często dotyczą bardzo trudnych spraw.

Nierzadko stajemy przed ciężkim zadaniem wytłumaczenia małemu człowiekowi rzeczy, które trudno pojąć nawet dorosłym. Śmierć bliskiej osoby jest właśnie takim tematem - najłatwiej byłoby go przemilczeć. W takich chwilach często z pomocą przychodzi nam literatura.

Kiedy kiedyś... jest opowieścią, która w prosty i bardzo przystępny sposób oswaja młodego czytelnika z tematem śmierci i odchodzenia. Historia sugeruje, ale nie pokazuje bezpośrednio, ból straty i uwidacznia wartość prawdziwej przyjaźni.

Opowieść doskonale uzupełniają piękne ilustracje Doroty Łoskot-Cichockiej. Składają się one kolaż różnorodnych form plastycznych od rysunku zaczynając na obrazach malowanych farbą kończąc.

Dlatego serdecznie zapraszamy w niedzielę 30 października o godzinie 11.00 na spotkanie z Jarosławem Mikołajewskim, autorem tej wyjątkowej historii. Fragmenty książki przeczyta znana aktorka, Katarzyna Herman. Będzie to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Miejsce spotkania:
Czuły Barbarzyńca
ul. Dobra 31
Warszawa

 

Zobacz inne wydarzenia przygotowane przez wydawnictwo Egmont: Seria Księżycowy Kamień w „Radiu Dzieciom”

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi