DobreZabawki.com - mądre, bezpieczne i rozwijające zabawki dla dzieci

DobreZabawki.com - mądre, bezpieczne i rozwijające zabawki dla dzieci
Drukuj Skomentuj

Firma DobreZabawki.com przedstawia pomysły na wspólną zabawę z dziećmi, która w przyjemny sposób rozwinie ich umiejętności i talenty oraz pomoże Wam odkleić je od telefonu.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się bezskutecznie namawiać dziecko do odłożenia telefonu?

 

Czy potrzebowałeś inspiracji czym zainteresować malucha?

 

Szukasz bezpiecznych, mądrych, rozwijających zabawek, którymi będziecie mogli się wspólnie bawić?

 

Chcesz wpłynąć pozytywnie na rozwój umiejętności i talentów swojego dziecka zacieśniając jednocześnie więź, która Was łączy?

 

A może pracujesz w przedszkolu i potrzebujesz pomysłu na to, jakimi zabawkami bawić się ze swoją ukochaną grupą maluszków?

 

 

Powstaliśmy po to, aby wesprzeć Cię w Twojej dbałości o zrównoważony i bezpieczny rozwój dziecka.

 

Oferujemy z rozwagą dobrane przez dr psychologii dziecięcej zabawki, w dużej większości drewniane, które w łagodny sposób zachęcają dziecko do rozwoju i wysiłku intelektualnego.

 

Zabawki posiadają wszelkie wymagane atesty, bezpieczne materiały użyte do ich wykonania zostały dokładnie przebadane i dopuszczone do wykorzystania zarówno w domu, jak i w przedszkolach czy żłobkach.

 

 

 

Dla ułatwienia Ci wyboru posegregowaliśmy nasze zabawki według wieku dziecka, ale również według umiejętności, które pomagają rozwijać. Dzięki temu możesz świadomie wpływać na rozwój konkretnych cech i zdolności, rozwijać talenty i zainteresowania dzieci.

 

Wejdź na www.dobrezabawki.com i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Jeżeli nie masz pewności, jesteśmy na czacie online oraz pod telefonem, gdzie chętnie z Tobą porozmawiamy i doradzimy. Nasz poznański sklep stacjonarny w Poznań Plaza otwarty jest codziennie (za wyjątkiem niedziel ustawowo określonych jako wolne od pracy).

 

Odwiedź nas na www.dobrezabawki.com, zadzwoń lub napisz.

 

Jesteśmy tu dla Was!

 

 

źródło zdjęć: www.dobrezabawki.com

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi