Drugi tydzień ferii w Lublinie!

Drugi tydzień ferii w Lublinie!
Drukuj Skomentuj

Warszaty Kultury w Lublinie przygotowały moc atrakcji dla dzieci!

Atrakcje Warsztatów Kultury w Lublinie

 

Warsztaty Kultury w Lublinie przygotowały moc atrakcji dla najmłodszych dzieci, aby umilić im czas spędzonych ferii.

 

-Już w poniedziałek zapraszamy na cykl pięciu filmików, które będzie można oglądać na Facebooku Warsztatów Kultury. Podczas tych warsztatów dzieci będą pokazywały innym dzieciom, jak zrobić sobie obiad, gdy rodziców nie ma w domu. Czyli jak przygotować ciepły, smaczny i kolorowy posiłek - tłumaczy Agata Fijuth-Dudek, Rzecznik Prasowy Warsztatów Kultury. 

 

Sprawdź również: Co robić w ferie w Lublinie?


Ciekawe filmy i spektakle

 

W jednym z filmów. Aleksandra Liśkiewicz pokaże nam , jak zrobić sobie domowe kosmetyki. Warsztaty Kultury przygotowały także spektakl grupy Mozaika pt. "Panie gospodarzu masz w domu gości" 12 stycznia o godzinie 19 również na Facebooku. Oglądając spektakl będzie można poznać zwyczaje kolędnicze z różnych zakątków Polski i różne ciekawe zwyczaje. Warsztaty Kultury przygotowały także serię odcinków przedstawiających klika patentów na to, jak spędzić czas z psem. Pierwszy odcinek już 13 stycznia. 

 

-Dla zwolenników szkoły Bauhaus proponujey dwa filmy Ewy Solarz. W pierwszym opowie, jak rozpoznać wnętrza według Bauhaus i czym się one charakteryzują. Piewszy odcinek 14 stycznia - tłumaczy Agata Fijuth-Dudek. - Ostatnią propozycją są zabawki dla psów i kotów - stworzenie recyklingowych zabawek. Warsztat poprowadzi Anita Tobiasz. Jak nadać niepotrzebnym przedmiotom nowy wygląd. Serdecznie zapraszam na Facebooka Warsztatów Kultury w Lublinie - dodaje. 

 

Sprawdź także: Jak zarejestrować dziecko w 2021 roku?

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!