Dzień Dziecka 2020 - gdzie pojechać z dzieckiem?

Dzień Dziecka 2020 - gdzie pojechać z dzieckiem?
Drukuj Skomentuj

Sytuacja w Polsce powoli wraca do normy. Wielu z nas spragnionych jest podróży, odkrywania nowych miejsc i atrakcji. Dzień Dziecka to dobra okazja do tego, by znów wsiąść w samochód i wyruszyć w podróż! Sprawdź nasze propozycje na spędzenie tego ważnego dnia razem z dzieckiem.

Zoo


Wycieczka do zoo wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Ogrody zoologiczne  wielu miastach wznowiły już swoją działalność. Nie ma na co czekać! Miłośnicy zwierząt w każdym wieku będą zachwyceni – nawet ci najmniejsi. Warto więc zdecydować się na ten aktywny wypoczynek, by połączyć naukę z zabawą. Taki spacer zajmie wam około kilku godzin, więc z wyprzedzeniem zaplanujcie wolny czas. Gwarantujemy, że cała rodzina będzie zachwycona.

 


Dinopark


W całej Polsce znajduje się wiele parków dinozaurów. Wielbiciele tych prehistorycznych stworzeń będą zachwyceni możliwością zobaczenia ich na własne oczy. Warty uwagi jest JuraPark w Bałtowie. Co ciekawe, wszystkie znajdujące się tam modele mają naturalną wielkość. To jednak nie wszystkie atrakcje. Przy okazji warto wybrać się też na Safari Zwierzyniec Bałtowski – to niesamowita przygoda. Z wnętrza własnego auta możecie przemierzać ogromne obszary safari i z bliska podglądać świat dzikich zwierząt.

 


Piknik rodzinny


Piknik rodzinny możesz zorganizować niemal w każdym miejscu, więc nie potrzebujesz dużego budżetu. To atrakcja, którą szczególnie lubią dzieciaki. Spędzenie wspólnie czasu na świeżym powietrzu to coś, czego teraz szczególnie potrzebujemy. Możecie połączyć piknik rodzinny z pieszymi wędrówkami – z pewnością wzmogą one apetyt przedszkolaka!

 

Okoliczne atrakcje


Obecna sytuacja stwarza dobrą okazję do tego, by poznać lepiej okolice swojego miejsca zamieszkania. Jesteśmy pewni, że niezależnie od tego, gdzie mieszkacie,  macie dookoła ogrom atrakcji. Gdy zaczniecie szukać – możecie się nieźle zdziwić. Wieże widokowe, ruiny zamków, ścieżki rowerowe czy przyrodnicze – co wybierzesz? Gwarantujemy, że przekonacie się, że nie trzeba jechać na drugi koniec Polski, by zobaczyć coś ciekawego i przeżyć wspólnie miłe,  rodzinne chwile.

 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!