Dzień Dziecka w Galeria Młociny -sprawdź, jakie atrakcje czekają na najmłodszych

Dzień Dziecka w Galeria Młociny -sprawdź, jakie atrakcje czekają na najmłodszych
Drukuj Skomentuj

W czwartek, 1 czerwca, Galeria Młociny niewątpliwie stanie się ulubionym miejscem wszystkich dzieci. Z okazji Dnia Dziecka warszawskie centrum przygotowało dla najmłodszych masę słodkich atrakcji. Czego mogą spodziewać się klienci oraz ich pociechy?

 

Pełen słodyczy Dzień Dziecka w Galerii Młociny będzie okazją do świetnej zabawy! Po dotarciu na miejsce warto wypatrywać wesołych animatorów w strojach nawiązujących do kolorowych słodkości – niewykluczone, że będą mieli w zanadrzu powitalny, słodki upominek.

 

Po jego odebraniu warto skierować się do strefy animacji przed Galerią, gdzie na najmłodszych czekać będą kolejne atrakcje. Nie lada gratką tego dnia będą z pewnością dwie gigantyczne gry wielkoformatowe: kolorowanka oraz „słodka niespodzianka”. Wyciszenia po udanej zabawie można szukać podczas otwartych warsztatów plastycznych. To świetny wybór także dla aspirujących, małych artystów, chcących wykazać się kreatywnością.

 

Co to byłaby za „strefa animacji” bez malowania twarzy, brokatowych tatuaży czy skręcania zwierzaków z balonów? Mamy dobrą wiadomość – ich również nie zabraknie!


Na upamiętnienie miło spędzonego dnia, dzieci wraz z opiekunami będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie – idealnym ku temu miejscem będzie stoisko z dekoracjami w kształcie słodyczy.

 

Psst, to jeszcze nie wszystko. Po zrobieniu zakupów pamiętajcie, że paragony o minimalnej wartości 50 zł, będzie można wymienić w Dzień Dziecka na balony z helem (w kształcie – oczywiście – słodyczy).

 

Czy istnieje słodszy sposób na świętowanie tego wyjątkowego dnia?


Więcej informacji o Dniu Dziecka w Galerii Młociny oraz innych planowanych wydarzeniach znaleźć można na stronie: www.galeriamlociny.pl/events.


Dodatkowe informacje:


Strona internetowa: www.galeriamlociny.pl
Facebook: www.facebook.com/galeriamlocinyofficial
Instagram: www.instagram.com/galeriamlociny
Tik Tok: www.tiktok.com/@galeriamlociny

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!