Dzień Mamy i Taty na wesoło

Dzień Mamy i Taty na wesoło
Drukuj Skomentuj

Dzień Mamy i Taty to nie tylko okazja do wręczania prezentów, ale także do tworzenia niezapomnianych chwil razem. Jeśli szukasz pomysłów na kreatywne i radosne spędzenie tego wyjątkowego dnia, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka niezwykłych scenariuszy zajęć.

Dzień mamy i taty - scenariusz na wesoło

 

Materiał przesłała nam Pani Beata. To nie jest typowa inscenizacja. To wspólna zabawa dzieci i rodziców. Wykonywanie różnych zajęć pozwala nie tylko na miłe spędzenie czasu, ale także na zacieśnienie więzi ze swoimi pociechami.

 

Dzień matki - scenariusz uroczystości w grupie specjalnej

 

Panie Elżbieta oraz Barbara przygotowały bardzo ciekawe zajęcia, podczas których dzieci złożą życzenia i podarują upominki swoim mamom. W trakcie uroczystości będzie też okzaja do integracji wszystkich uczestników spotkania.

 

Scenariusz słowno-muzyczny w grupie 6-latków

 

Jeśli ten dzień ma być na wesoło, to tylko z tańcami i śpiewem. Pani Elżbieta przesłała propozycję zajęć w grupie 6 latków. Przedstawienie zachwyci każdego rodzica.

 

Zabawy z mamą i tatą - scenariusz zajęć otwartych


Dzień mamy i dzień taty można świętować na różne sposoby. Pani Małgorzata proponuje wspólne zabawy rodziców i dzieci podczas zajęć otwartych. Zagadki, quizy, zabawy zręcznościowe zintegrują wszystkich uczestników.

 


Jesteś nauczycielem wychowania przedszkolnego i masz własny pomysł na ciekawe i edukacyjne zajęcia dla maluchów? Chcesz podzielić się swoimi pomysłami z innymi? Świetnie! Prześlij nam swoje scenariusze zajęć, a my opublikujemy je na naszej stronie. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

 

 

Skomentuj

Dodane komentarze (3)