Ferie z Dinozaurami w Targach Lublin

Ferie z Dinozaurami w Targach Lublin
Drukuj Skomentuj

Co robić z dziećmi w czasie ferii zimowych? Oglądać prehistoryczne gady w 3D! Wystawa „Dinozaury w trójwymiarze” zagości znów w Targach Lublin w dniach 11-24 lutego. Dzieci i rodzice przeniosą się do czasów T.rexa i jemu podobnych stworzeń. 

Wystawa składa się z ponad 40 plansz przedstawiających tarbozaury, dromeozaury, gigantozaury, dilofozaury i wiele innych wymarłych gatunków. Zwiedzający zobaczą 30 gatunków drapieżników, oraz kliku przedstawicieli roślinożerców. Dzięki okularom 3D i efektom dźwiękowym wielkie zęby tyranozaurów będą robić wrażenie nie tylko na dzieciach, ale również na ich opiekunach. Dodatkiem do plansz będzie szkielet młodego T.rexa!


Wystawa „Dinozaury w trójwymiarze” była czynna w styczniu i zwiedziło ją kilkaset osób, w tym grupy szkolne i przedszkolne.


W czasie ferii zimowych wystawa będzie czynna codziennie. W soboty i niedziele w godzinach 13:00-17:00, a od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Kasa będzie zamykana pół godziny przed zamknięciem wystawy. Zapraszamy zwiedzających do wejścia A w Targach Lublin, ul. Dworcowa 11.

 

 

Cennik:
bilet normalny: 15 zł
bilet ulgowy: 12 zł
bilet grupowy: 10zł

 

 

Źródło: materiały promocyjne

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi