Festiwal językowo-kulturowy dla dzieci w Warszawie

Festiwal językowo-kulturowy dla dzieci w Warszawie
Skomentuj

Po sukcesie festiwalu językowo-kulturowego Language Love Festival 2019 organizatorzy przygotowali specjalną edycję tego wydarzenia Language Love Festival for Kids and Teens, który odbędzie się 25 kwietnia w godz 10-16 w siedzibie Fundacji Primus na Ursynowie.

LLF for kids and teens to radosne i pełne emocji wydarzenie, na które zapraszamy osoby zainteresowane uczeniem się języków obcych i różnorodnością międzykulturową. Podczas warsztatów uczestnicy spotkają się z ekspertami językowo-kulturowymi tj. podróżnikami, wykładowcami, nauczycielami języków i twórcami rozwiązań edukacyjnych.

Zapraszamy uczniów, młodzież, rodziców i nauczycieli.

 

LLF for kids and teens to festiwal historii, opowieści, doświadczeń, ekscytujących przeżyć, tańca, ruchu, kuchni i wszystkiego co jest związane z nauką języków i odmiennością kulturową.

 

Udział w festiwalu jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja on line.

Zapraszamy!

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę