Festiwal Oddechu - Scena Kids

Festiwal Oddechu - Scena Kids
Drukuj Skomentuj

FESTIWAL ODDECHU #2 SCENA KIDS –
dedykowany dzieciom program wydarzeń już 22-23 stycznia 2022 r. w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Podczas drugiej edycji Festiwalu Oddechu stworzona została wyjątkowa SCENA KIDS – czyli program wydarzeń zaprojektowany specjalnie z myślą o i dla dzieci!
 
SCENA KIDS to miejsce spotkań z różnymi praktykami i technikami łączącymi pracę z ciałem, emocjami i psychiką. To program kameralnych wydarzeń i zajęć, które pomagają dzieciom w wyciszeniu i relaksacji, wzmocnieniu odporności, znalezieniu równowagi wewnętrznej i poczucia szczęścia. To wreszcie przestrzeń na fizyczny i emocjonalny oddech.
 
W dzisiejszych zaskakujących czasach kluczową rolę odgrywa edukacja, jak żyć w lepszym, bliskim kontakcie ze sobą i światem, budować własną samoświadomość, a przy okazji troszczyć się o siebie i swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Naukę rozpoznawania i umiejętnego zaopiekowania się własnymi potrzebami należy rozpocząć od najmłodszych lat, dlatego w programie Festiwalu znajdziesz ofertę dla każdej grupy wiekowej (od niemowlaków do nastolatków).
 
W ramach SCENY KIDS zapraszamy dzieci do zbudowania uważności na to, co istotne tu i teraz, chwilowego zatrzymania się w pędzie codzienności i natłoku obowiązków, zwrócenia się ku sobie, otaczania siebie życzliwością i zrozumieniem. Stworzyliśmy bezpieczną i spokojną przystań, w której nadrzędną wartością jest jakościowo spędzony czas.
 
W programie wydarzenia znajdziesz m.in. teatr dźwięku i warsztaty medytacyjne, kąpiele w dźwiękach mis i gongów, naukę narzędzi służących odprężeniu i zminimalizowaniu stresu, zajęcia z jogi i pranajamy, jogi śmiechu, mindfulness, warsztaty bliskości w ruchu oraz techniki masażu relaksacyjnego, metody Shantala i pokaz sesji Access BARS®.

 

SCENA KIDS to:

 

    • 20 różnorodnych spotkań i warsztatów dedykowanych dzieciom w różnym wieku
    • 15 zaproszonych prelegentów, szkoleniowców, trenerów
    • 20 wyjątkowych godzin wspierających dobrostan najmłodszego pokolenia
    • pierwsza tego typu w Polsce holistyczna oferta zajęć praktycznych dla dzieci odnosząca się do tematyki świadomego oddechu
 
Szczegółowy program wydarzenia:  https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu
 
Partnerem SCENY KIDS są Sensorysie - sensoryczna sala zabaw dla dzieci.
 
Liczba biletów na poszczególne zajęcia jest limitowana, więc warto zaplanować sobie weekend 22-23 stycznia z wyprzedzeniem i już dzisiaj zapewnić sobie miejsce na wydarzeniu!

 

Przedsprzedaż biletów na wydarzenia odbywające się w ramach SCENY KIDS trwa na platformie Jestem Slow (https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu)
 
Organizacja: Fundacja Grupy Slow na rzecz rozwoju i promocji trendu slow w Polsce oraz Slow Sp. z o.o.

 

Partner strategiczny: Elektrownia Powiśle
Partner SCENY KIDS: Sensorysie
Miejsce: Warszawa, Elektrownia Powiśle (poziom +3 i +4)
Termin: 22-23 stycznia 2022 r.

 

Social media:
wydarzenie na Facebook: Festiwal Oddechu #2
fb.com/JestemSlow
instagram.com/JestemSlow

Osoba do kontaktu: Gosia Bacińska, 601 611 651, info@fundacjagrupyslow.pl

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!