Filharmonia Łódzka: zajęcia umuzykalniające BBB

Filharmonia Łódzka: zajęcia umuzykalniające BBB
Skomentuj

24 kwietnia 2019 r. w Filharmonii Łódzkiej odbędą się zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-3 lata (z podziałem na grupy wiekowe).

11:00 - 0-1 lat

12:00 - 1-3 lata

 

Zajęcia umuzykalniające w Filharmonii Łódzkiej kierowane są do dzieci w wieku do 3 lat. Warsztaty prowadzone są metodą E.E. Gordona.

 

Wg. teorii amerykańskiego pedagoga, psychologa i muzyka jazzowego że muzyka to język zbliżony do tego, któym posługujemy się na co dzień, i że nie mniej niż wypowiadane słowa pomaga nam komunikować się z innymi. Język ten należy poznawać w naturalny sposób już od pierwszych chwil życia.


Baby Boom Bum (BBB) to również świetna okazja dla rodziców, by poznali reakcje i zachowania swoich dzieci. Język dziecięcy wytycza nam kierunek muzycznych zabaw i jest dowodem na to, że dzieci mogą inspirować dorosłych.

 

 

Bilety do nabycia na www.bilety24.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola w Łodzi

Parkowe Przedszkole

Parkowe Przedszkole

Parkowe Przedszkole znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Adama Mickiewicza. Cała powierzchnia wolnostojącego domu j
Przedszkole Eko - Junior

Przedszkole Eko - Junior

Przedszkole niepubliczne muzyczno-językowo-sportowe „EKO-JUNIOR” położone jest w zielonej dzielnicy Łodzi – Złotno z dogodnym dojazdem z Retkini, Teofilowa ora