Przedszkole Mądry Miś

Przedszkole Mądry Miś
Telefon:
577331558
Strona WWW:
www.przedszkolewgdansku.pl

Lokalizacja:

Adres: Kołodzieja 11, Gdańsk

Przedszkole Mądry Miś

Zapraszamy do naszego niepublicznego przedszkola, które mieści się w Gdańsku, przy ulicy Kołodzieja 11. Jesteśmy obiektem nowoczesnym, przystosowanym do potrzeb dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by edukować dzieci poprzez zabawę oraz by rodzice czerpali satysfakcję i zadowolenie z wyboru naszego przedszkola. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa - i to właśnie jesteśmy w stanie zapewnić maluchom. Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 3-5 lat. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-17.30.


Drodzy Rodzice, wiemy jak ważny jest wybór odpowiedniego przedszkola dla Waszego Dziecka. Dobre przedszkole pełni kluczową rolę w kształtowaniu osobowości młodego człowieka. Naszym zadaniem jest wszechstronna, zrównoważona edukacja oraz wprowadzenie dzieci do świata wartości.

Niepubliczne przedszkole „Mądry Miś” jest nowoczesną placówką edukacyjno-wychowawczą. Działalność rozpoczęliśmy w roku szkolnym 2013/2014 w Gdańsku w dzielnicy Ujeścisko.


Przygotowujemy dzieci, by umiały radzić sobie z zadaniami, które czekają je w przyszłości. Towarzysząc dzieciom w ich rozwoju, staramy się odkrywać talenty i ukryte zdolności. Pragniemy rozwijać dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Nie zapominamy również o kształtowaniu samodzielności, pracowitości oraz odpowiedzialności. W grupie rówieśników dziecko nabywa także społecznych umiejętności, które procentują w całym jego późniejszym życiu, zapewniając pewniejszy krok w przyszłość i lepsze szanse w dalszej edukacji. Niezwykle ważne jest dla nas odpowiednie przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole, na tym założeniu opiera się program edukacyjny realizowany w naszym przedszkolu.

Pamiętamy również o dobrej zabawie, w „Mądrym Misiu” dzieci uczą się poprzez zabawę!


Serdecznie zapraszamy!