Gdańsk: Targi Mamaville 2019 vol. 4

Gdańsk: Targi Mamaville 2019 vol. 4
Skomentuj

Zapraszamy na Targi Mamaville do Gdańska 10 marca 2019 r. do Amber EXPO, ul. Żaglowa 11.  Wstęp wolny w godzinach 10:00 - 17:00.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym projektem.


Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Zapraszamy rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Targi Mamaville to przede wszystkim zakupy u oryginalnych i kreatywnych wystawców - najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania.

 
Mamaville Targi Kraków vol.1
Niedziela // 3 marca // EXPO Kraków ul. Galicyjska 9
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1958588044255032

 

 

Więcej informacji:
Targi Mamaville 2019 - już wkrótce wiosenna edycja!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola w Gdańsku

Przedszkole Chatka Puchatka

Przedszkole Chatka Puchatka

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym do placówek dydaktycznych "CHATKA PUCHATKA". "Dobro dziecka naszym najważniejszym celem" Nasze przedszkole j
Nadmorskie Przedszkole Montessori o Profilu Językowym

Nadmorskie Przedszkole...

Naszym celem jest wychowanie szczęśliwego, samodzielnego dziecka wierzącego we własne siły i przekonanego o własnych wartościach. Dążymy do tego, aby dzieci by