Przedszkole Stumilowy Las (Gdynia)

Przedszkole Stumilowy Las
zobacz więcej (2)
Adres:
Wielkopolska 303, Gdynia
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • psycholog
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • korektywa
  • taniec nowoczesny
  • zajęcia teatralne
  • warsztaty dla dzieci

Cennik

Grupa 3-latków od 750 PLN

Opis obiektu

Stumilowy Las jest miejscem, w którym spełniają się marzenia zarówno dzieci jak i ich rodziców. Zapraszamy wszystkie dzieci kochające Kubusia Puchatka i jego przyjaciół do wspólnej zabawy i nauki w Stumilowym Lesie, a Rodziców do zapoznania się z naszą ofertą.   Na początek proszę sobie wyobrazić miejsce, w którym dzieci czują się szczęśliwe i do którego przychodzą z nieskrywaną radością i fascynacją. Miejscem tym jest Stumilowy Las, w którym mieszkają ulubieńcy dzieci - Kubuś Puchatek i jego przyjaciele.   W Stumilowym Lesie panuje ciepła i serdeczna atmosfera, dzieci mają dużo kolorowych zabawek i gier.  Mieszkańcy Stumilowego Lasu nigdy nie pozwolą, aby jakiekolwiek dziecko czuło się samotne i zrobią wszystko, by każdego dnia poznawało nowe tajniki otaczającego świata.   Zapewne każdy Rodzic marzy o istnieniu właśnie takiego miejsca dla swych pociech. Stumilowy Las jest miejscem, w którym spełniają się marzenia zarówno dzieci jak i ich rodziców. Celem...

Galeria

Program nauczania

Zajęcia:

 

Język angielski: zajęcia będą prowadzone w sposób dostosowany do potrzeb małych dzieci, tak aby uczyć przez zabawę. Celem tych zajęć jest nauczenie dzieci podstawowych zwrotów i jak największej ilości słów oraz ćwiczenie pamięci.

 

Rytmika: zajęcia będą miały na celu podtrzymywanie harmonijnego rozwoju dziecka poprzez muzykę, ruch i wspólną zabawę. Rozwój motoryki dużej.

 

Zajęcia z wymowy i dykcji: ćwiczenie dziecęcej wymowy i lingwistyki.

 

Zajęcia plastyczne: mają na celu rozwijanie zdolności manualnych, ćwiczenia z zakresu motoryki małej.

 

Zajęcia z tańca: integracja dzieci poprzez wspólne zabawy ruchowo-taneczne.

 

Gry dydaktyczne i łamigłówki logiczne: ćwiczenie analitycznego myślenia oraz podstawowych umiejętności w zakresie liczenia, dodawania, rozpoznawania liter.

 

Zajęcia teatralne: zajęcia będą miały na celu odkrywanie indywidualnych talentów i predyspozycji dziecęcej osobowości.

Kolorowanki