Żłobek U Cioci Kloci (Gdynia)

Żłobek U Cioci Kloci
zobacz więcej (4)
Wyświetl numer telefonu
Adres:
Poziomkowa 88, Gdynia
Drukuj Dodaj ocenę

Standard

  • język angielski
  • rytmika
  • taniec nowoczesny
  • urodziny
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Żłobek U Cioci Kloci w Gdyni działa na podstawie wpisu do rejestru żłobków prowadzonego przez Prezydenta Miasta Gdyni (pod nr rejestrowym OZ.0123.1.2011). Placówka przeznaczona jest dla 15 dzieci w wieku od 11-go miesiąca do 3 lat (w wyjątkowych przypadkach do lat 4).   Obok budynku znajduje się parking samochodowy.   Nasz żłobek spełnia wymogi bezpieczeństwa i higieny – otrzymaliśmy pozytywne opinie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Komendanta Miejskiej Straży Pożarnej w Gdyni. Do dyspozycji dzieci jest duży bezpiecznie ogrodzony ogród , przeznaczony wyłącznie na potrzeby naszych Maluszków ,w którym jeśli pogoda na to pozwala ,dzieci uczestniczą w zabawach na świeżym powietrzu.   Meble i wyposażenie żłobka posiadają certyfikatowy bezpieczeństwa.   Tworzymy miejsce pełne ciepłych rodzinnych relacji, gwarantując dziecku właściwą opiekę pielęgnacyjną oraz edukacyjną ,przez prowadzenie zajęć zabawowych z elementami edukacji, uwzględniając indywidualne...

Galeria

Program nauczania

W żłobku realizowane są zajęcia:

 

1. Opłacane dodatkowo przez rodziców:

– zabawa z j. angielskim;

– zajęcia taneczno-rytmiczne;

 

2. W ramach czesnego przygotowujemy:

– zajęcia plastyczne;

– zajęcia taneczne;

 

W żłobku organizujemy spotkania teatralne. Z nami współpracują teatry:

ARLEKIN, URWIS, PINOKIO, GARGULEC.

 

Współpracujemy z Poradnią psychologiczno-pedagogiczną PEGAZ  z Gdyni.

Polegającą na przesiewowym badaniu dzieci z możliwością dalszej terapii logopedycznej lub korekcyjno-gimnastycznej.

 

Organizujemy  imprezy okolicznościowe - bal karnawałowy, zabawę hallowenową, dzień pluszowego Misia, Dzień Dziecka, festyn rodzinny, w grudniu z niecierpliwością oczekujemy Św. Mikołaja, a z okazji Dnia Matki zapraszamy na przedstawienie kochane mamusie.

 

Urodziny w żłobku.

Uroczyście obchodzimy urodzinki naszych wychowanków. Jubilat otrzymuje królewskie insygnia, wszyscy składają  mu życzenia, śpiewamy 100 , zdmuchujemy świeczki urodzinowe na torcie.

Kolorowanki