Gliwice: wiosenna edycja Targów Trends4Kids

Gliwice: wiosenna edycja Targów Trends4Kids
Skomentuj

Zapraszamy na wiosenną edycją targów Trends 4 Kids, które odbędą się 31 marca 2019 r. w Gliwicach (Arena Gliwice) w godzinach 10:00 - 17:00.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym projektem.

 

 

Trends 4 Kids to targi dedykowane rodzicom oraz przyszłym rodzicom, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, cenią jakość i nowoczesny dizajn oraz produkty wykonane ręcznie.

 

Goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref:

STREFA SHOPPINGU – w tej strefie można liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Oryginalna odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki, to tylko część asortymentu, jaki będzie można kupić podczas eventu. Wszyscy, którzy tego dnia zrealizują zakupy u wystawców w kwocie o łącznej wartości 250 zł w podziękowaniu otrzymają miły prezent.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni najmłodsi Goście będą mogli bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco.

STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – zarówno rodzice jak i Ci, którzy oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

STREFA CHILLOUTU – strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach.

Wstęp: osoby dorosłe 8 zł, dzieci bezpłatnie (w sprzedaży od lutego 2019)


Szczegóły na:
www.trends4kids.pl
https://www.facebook.com/events/764050817288598/

 

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola w Gliwicach