II Ogólnopolska konferencja dla opiekunów żłobkowych

II Ogólnopolska konferencja dla opiekunów żłobkowych
Drukuj Skomentuj

Ogólnopolska konferencja dla opiekunów żłobkowych to jedyne takie wydarzenie na mapie Polski całościowo poświęcone najważniejszym zagadnieniom dla osób pracujących z dziećmi do lat 3. Spotkanie odbędzie się 29 listopada w Warszawie, a jego tematem przewodnim będzie sensoryczne i motoryczne wsparcie prawidłowego rozwoju dzieci do lat 3.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

Eksperci w postaci pedagogów specjalnych, psychologów klinicznych, a także fizjoterapeutów oraz nauczycieli ze specjalizacją logopedyczną przekażą Państwu nieocenioną wiedzę z zakresu rozwoju psychoruchowego, czy wspierania integracji sensorycznej, zwracając szczególną uwagę na wszelkiego rodzaju rozwijające zabawy oraz inne sposoby stymulowania rozwoju zmysłów u małych dzieci. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną także warsztaty kreatywnego opiekuna, podczas których uczestnicy konferencji otrzymają gotowe scenariusze zajęć do realizacji z dziećmi w wieku 1-3 - wszystkie propozycje zabaw, przepisy na masy sensoplastyczne, teksty piosenek i wierszyków każdy uczestnik konferencji otrzyma także w wersji elektronicznej. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich opiekunów w żłobkach, właścicieli i pracowników klubów dziecięcych, osób uprawnionych do pracy z dziećmi do lat 3, a także osób prywatnych zajmujących się opieką.

Szczegóły dotyczące programu oraz zapisy na spotkanie znajdują się na oficjalnej stronie: http://bit.ly/KonferencjaZlobkowa2019

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi