Przedszkola.edu.pl to jeden z największych w Polsce serwisów o tematyce przedszkoli, a także rozwoju i wychowania dzieci w wieku 1-6 lat. Prezentujemy oferty Przedszkoli, Żłobków, Sal Zabaw, Klubów Malucha oraz Atrakcji dla dzieci. Publikujemy artykuły dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku 1-6 lat, jak również osób zainteresowanych tematyką z zakresu edukacji i wychowania przedszkolnego.

Jaka jest nasza idea?

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania

mające na celu promowanie Przedszkoli, Żłobków, Sal Zabaw, Klubów Malucha, Atrakcji dla dzieci i innych. Pomagamy właścicielom dobrać odpowiednie środki do jak najlepszego zaprezentowania ich obiektów, oferując również profesjonalną pomoc Biura Obsługi Klienta. Dokładamy też starań, by prezentowane treści były przystępne dla użytkowników. Cały czas pracujemy nad rozwojem serwisu i wprowadzamy udogodnienia.

Podajemy treści, które są inspirujące i wartościowe

dla rodziców i opiekunów, jak również dla nauczycieli i właścicieli placówek. Prezentujemy materiały dotyczące wychowania, zdrowia i rozwoju dzieci w wieku 1-6 lat. Staramy się, by content był jak najbardziej interesujący dla użytkowników naszego portalu. Organizujemy też atrakcyjne konkursy dla dzieci, rozwijające ich kompetencje i zdolności. Nauczyciele przedszkolni znajdą u nas bogaty zbiór scenariuszy zajęć lekcyjnych. Przedszkola.edu.pl jest również miejscem na publikacje związane z rozwojem zawodowym pedagogów.

Piszemy o tematach
aktualnych

dotykających środowisk związanych z wychowaniem dzieci w wieku przedszkolnym. Patronujemy wydarzeniom skierowanym do dyrektorów placówek, nauczycieli, opiekunów przedszkolnych i żłobkowych, rodziców oraz dzieci. Piszemy też o imprezach interesujących dla naszych użytkowników.

Warto do nas zajrzeć
przed wyborem placówki dla swoich dzieci

Opinie naszych klientów

Przedszkole Domek Elfów
Przedszkole Domek Elfów
"Z portalem przedszkola.edu.pl współpracujemy praktycznie od początku jego istnienia. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy – pod względem reklamy internetowej portal ten stanowi istotne wsparcie w pozyskaniu naszych klientów. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności na portalu można dodać w bardzo różnorodnej formie wiele informacji na temat reklamowanej placówki. Polecam współpracę z tym portalem!"