Jak uwiecznić wspomnienia z wakacji? Zwyczajne odbitki to dopiero początek

Jak uwiecznić wspomnienia z wakacji? Zwyczajne odbitki to dopiero początek
Drukuj Skomentuj

Wakacje wiążą się ze wspaniałymi wspomnieniami. Warto jednak uwiecznić je w odpowiedni sposób. To, o czym pamiętamy teraz, za kilka czy kilkanaście lat może ulecieć nam z pamięci. Oto najlepszy propozycje na uwiecznienie wspomnień z wakacji.

Jak uwiecznić wspomnienia z wakacji?


Odbitki wklejane do pięknych albumów to doskonały, choć dość prosty pomysł. Warto mieć jednak taki album, ponieważ do zdjęć przetrzymywanych na dysku zaglądamy znacznie rzadziej. Nie jest to jednak jedyny sposób na uwiecznienie wspomnień z wakacji. Warto wybrać na przykład fotoksiążkę, która będzie trwała, do której możemy dodać swój tekst czy stworzyć kolaże. Warto przejrzeć ofertę różnych firm. Fotoksiążki bardzo często różnią się jakością wydruku i rozmiarem oraz intuicją programu, którego należy użyć do jej przygotowania.

 

Sprawdź także: Jak zorganizować dziecku czas w samolocie? Najlepsze pomysły


Fotokubek to doskonała propozycja dla rodziców dzieci. Poranna kawa nie będzie smakować tak dobrze w żadnym kubku. Warto wybrać zdjęcie, które przywołuje na myśl najlepsze wspomnienie z wyjazdu. Kolejnymi pięknymi propozycjami są fotopoduszka czy fotokoc – idealne na chłodną jesień.


Fotokalendarz to kolejna opcja, która będzie przypominać o wspaniałych wakacjach przez cały rok. W każdym miesiącu oko będzie cieszyć inne zdjęcie, więc można zawrzeć w nim wiele wspomnień.

 

Czytaj również: Jak przygotować dziecko do lotu samolotem? Najlepsze rady dla rodziców


Warto zainwestować również w fotoobraz czy fotokolaż na ścianę. To nieco droższa opcja zachowania wspomnień na dłużej, jednak zdecydowanie warto. Wspólne zdjęcia z wakacji zdobiące ścianę robią ogromne wrażenie nie tylko na domownikach, ale i na gościach.

 


Autorka: Izabela Nestioruk-Narojek

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!