Jak wspierać rozwój motoryki małej? Najlepsze zabawki dla dzieci od Woobiboo

Jak wspierać rozwój motoryki małej? Najlepsze zabawki dla dzieci od Woobiboo
Drukuj Skomentuj

Tablica manipulacyjna wspiera nie tylko rozwój motoryki małej, ale też samodzielność i logiczne myślenie. Zabawkę wykonuje się z drewnianej płyty, do której doczepia są różne elementy, np. guziki, zamki, dzwonki, kłódki… Dziecko ma możliwość dotykać, przesuwać, wciskać, płatać - ile tylko zapragnie!

Dlaczego tablice manipulacyjne są tak popularne? Jest to rodzaj zabawki, w którym wykorzystuje się przedmioty codziennego użytku, zamontowane w bezpieczny sposób. Wzbudza więc ona ciekawość dziecka, jednocześnie pozwalając na manipulowanie rzeczami bez ryzyka uszkodzenia ich ani zrobienia sobie krzywdy. Tablice manipulacyjne pokazują dziecku, jak w sposób kreatywny można wykorzystywać różne przedmioty - nawet te z pozoru nudne! Dodatkowo ciekawie przygotowane tablice oddziaływają na różne zmysły malucha, wspierając jego integrację sensoryczną.

 

 
Woobiboo jest polską marką, która produkuje zabawki edukacyjne dla najmłodszych. Produkty Woobiboo są wykonane przede wszystkim z drewna i elementów o przemyślanych kształtach, kolorach i fakturach, które nie tylko są atrakcyjne dla dzieci, ale również kształtują ich zmysły i pięknie się prezentują.
 
Tablice manipulacyjne Woobiboo to połączenie edukacji z zabawą. Dzięki niej dziecko ćwiczy samodzielność, zdolności manualne, koordynację ręka-oko, oraz rozwija się psychomotorycznie. 
Tablice Woobiboards to zdecydowanie produkty ponadczasowe, zabawki na lata. Dziecko stopniowo dorasta do kolejnych jej elementów poznając ich funkcje i odkrywając swoje nowe umiejętności.
 
Jest to również pomysł na idealny prezent - Woobiboo oferuje przygotowanie spersonalizowanej zabawki dla dziecka! Tablica dobrze sprawdzi się jako oryginalny i ciekawy upominek na chrzciny, urodziny czy pod choinkę.

 

 

Najlepsze zabawki dla dzieci: wybieraj świadomie

 

Poszukujesz różnorodnych zabawek wspierających motorykę małą? Sprawdź też inne produkty Woobiboo! Warto wiedzieć, że zabawki tej firmy są bezpieczne dla najmłodszych: do produkcji wykorzystywane są materiały wysokiej jakości oraz ekologiczne farby przyjazne dzieciom. Autorskie projekty, drewniane elementy i minimalistyczny design zapewniają estetyczny wygląd, a ręczne wykonanie - wyjątkową dbałość o szczegóły.


Ofertę znajdziesz na: www.woobiboo.pl

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi