Jak znaleźć dziecko w tłumie? Te wskazówki na pewno ci pomogą

 Jak znaleźć dziecko w tłumie? Te wskazówki na pewno ci pomogą
Drukuj Skomentuj

Jak odnaleźć dziecko w tłumie? Z pewnością każdy rodzic choć raz stracił swoje dziecko z oczu i porządnie się wystraszył. Jak tego uniknąć? Podpowiadamy.

Jak znaleźć dziecko w tłumie?


Strach i bezradność, które towarzyszą nam, gdy zgubimy dziecko w tłumie, są bardzo trudne do opisania. Co zrobić, by jak najszybciej odnaleźć dziecko w takiej sytuacji? Jedna z mam (@krista.piper) postanowiła zdradzić na TikToku swój sposób. Zdradziła, że o wiele lepiej sprawdzi się wykrzykiwanie, w co ubrane jest dziecko, niż wykrzykiwanie jego imienia. Gdy zaczęła krzyczeć: mała dziewczynka w różowej koszulce, różowa koszulka z Myszką Minnie, inne mamy bardzo szybko się do niej przyłączyły.

 

Sprawdź również: 1000 zł dopłaty z KRUS - komu się należy? Nie wszystkim


W ten sposób udało jej się odnaleźć swoją córkę. Im bardziej oryginalne części stroju, nadruki, kolory, tym prościej może być odnaleźć dziecko. Jeśli więc wybieramy się w zatłoczone miejsce, powinniśmy mieć z tyłu głowy tę radę. Łatwiej jest też, gdy nasze dziecko ma oryginalne, rzadko spotykane imię. Jednak jak twierdzi mama, to wykrzykiwanie cech ubioru pozwala szybciej odnaleźć malucha.

 

 

Autorka: Izabela Nestioruk-Narojek


Źródło: edziecko.pl, tiktok

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!