Jaś i Małgosia na Woli: Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!

Jaś i Małgosia na Woli: Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!
Drukuj Skomentuj

Zapraszamy na super piknik! Bawimy się 27 lipca w godzinach 15:00-19:00, ul. Aleja Solidarności 102. Współorganizatorem wydarzenia są OSiR na Woli i miasto stołeczne Warszawa.

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

 

W programie pikniku na Woli m.in.: warsztaty robienia chatki z piernika z Jasiem i Małgosią, ogromne bańki mydlane, wciągające gry planszowe i wiele innych.

 

 

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

 

 

 

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.


Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi