Przedszkole i Żłobek Koziołki

Przedszkole i Żłobek Koziołki
Telefon:
515275420
Strona WWW:
www.przedszkolekoziolki.pl

Lokalizacja:

Adres: Piłsudskiego 28, Kanie

Przedszkole i Żłobek Koziołki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki w Kaniach mieści się w nowo wybudowanym budynku w Kaniach niedaleko stacji kolejki WKD Kanie Helenowskie oraz blisko trasy Żyrardów-Warszawa.

Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, a jego bezpieczeństwo, prawidłowy rozwój i uśmiech są dla nas najważniejsze. Nasza placówka realizuje indywidualne podejście w opiece oraz procesie nauczania, tak aby każde dziecko czuło się spełnione i szczęśliwe.

Dzięki własnej kuchni oferujemy zbilansowane posiłki z najwyższej jakości produktów z uwzględnieniem diet dla dzieci z alergiami.

 

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki mieszczą się w nowym budynku o pow. 470 m2. Na parterze znajdują się pomieszczenia żłobka, jadalnia oraz kuchnia, szatnia i zplecze biurowe. Na piętrze mamy trzy przestronne sale - każda przeznaczona dla jednej 15-osobowej grupy przedszkolaków. W każdej sali znajdują sie przystosowane dla dzieci łazienki.  Wszystkie sale, w których przebywają dzieci objęte są monitoringiem kamer cyfrowych.Przy przedszkolu znajduje sie plac zabaw o pow. ok. 450 m 2. Placówka ma także własny parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

Przygotowani jesteśmy na  trzy piętnastoosobowe grupy dzieci, 3-; 4- i 5- latki. Sale przedszkolne znajdują się na piętrze budynku, każda z sal ma własną łazienkę. Sale są monitorowane.

Każda z grup objęta jest opieką dwóch osób – wychowawcy grupy oraz asystenta wychowawcy. Wszystkie zatrudnione na tych stanowiskach osoby posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

Pracujemy od 7.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku, czas pracy wynosi więc 11 godzin dziennie, w tym 5 godzin przeznaczonych jest na realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

 

Placówka funkcjonuje cały rok, z dwutygodniową przerwą wakacyjną podawaną do wiadomości rodziców najpóźniej do dnia 30 stycznia danego roku kalendarzowego.