Społeczne Przedszkole Omega im. Górnośląskich Noblistów

Społeczne Przedszkole Omega im. Górnośląskich Noblistów
Telefon:
535890098,   322545124
Strona WWW:
omegaszkola.pl/przedszkole

Lokalizacja:

Adres: Gliwicka 276, Katowice

Społeczne Przedszkole Omega im. Górnośląskich Noblistów

Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach to Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Przedszkole OMEGA. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start w dalszej edukacji to serdecznie do nas zapraszamy.

 

- Nasi uczniowie, wspierani przez nauczycieli i Native Speakerów, przygotowują się do egzaminów państwowych (m. in. Fit 1 z języka niemieckiego oraz KET, PET, FCE i YLE Cambridge Tests z języka angielskiego) a także biorą udział w ogólnopolskich konkursach językowych FOX i PINGWIN, na których osiągają liczne sukcesy.

 

- Dokładamy wszelkich starań, aby nasi wychowankowie chcieli i mogli rozwijać swoje zainteresowania. Pragniesz zaistnieć? Proszę bardzo! Jest tyle możliwości: nauka (konkursy, kółka przedmiotowe), sport (aikido, tenis, szachy), sztuka (szkolny teatr, warsztaty artystyczne, Akademia jazzu, wyjścia na koncerty i do teatru), działalność społeczna (samorząd uczniowski). 

 

- Jesteśmy najbardziej bezpiecznymi placówkami oświatowymi i dbamy o to, aby utrzymać ten poziom.

 

O tym jak pracujemy możecie Państwo przekonać się sami, przyjść do nas, porozmawiać z naszymi pracownikami, z rodzicami, którzy mam zaufali i każdego dnia z uśmiechem posyłają do nas swoje dzieci. Możecie też, zadzwonić, napisać, odwiedzić naszą stronę lub FB i również poznać miejsce do którego chętnie się wraca myślami. 

 

Ani szkoła, gimnazjum, czy przedszkole nie musi być nudnym obowiązkiem - równie dobrze może być świetną okazją do zdobywania wiedzy, rozwijania swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi.

 

Zajęcia dodatkowe, które prowadzimy też dla przedszkolaków:

 

Rękodzieło - 1h/tydzień w czesnym

Teatr - 1h/tydzień w czesnym

Zajęcia muzyczne - 1h/tydzień w czesnym

Basen - 1h/tydzień w planie

Aikido - 1h/tydzień / płatne

Gra na gitarze - 1h/tydzień / płatne

Gra na pianinie - 1h/tydzień / płatne

Taniec - 1h/tydzień / płatne

Szachy - 1h/tydzień / płatne

Tenis - 1h/tydzień / płatne

 

Zapraszamy.