KIDS' TIME 2019 - jubileuszowa edycja!

KIDS' TIME 2019 - jubileuszowa edycja!
Drukuj Skomentuj

Zapraszamy na jedne z najważniejszych targów B2B branży dziecięcej w Europie. Jubileuszowa, X edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME odbędzie się na Targach Kielce, od 20 do 22 lutego 2019 r. Nie możecie tego przegapić!

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym projektem.

 

 

Wystawa po raz kolejny ściągnie do Targów Kielce liderów rynku z całego świata. W Kielcach zaprezentuje się ponad 500 przedstawicieli branży z 21 krajów, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch.

 

 

Targi odwiedza 7 500 gości. Tegoroczna edycja zapowiada się rekordowo. Oprócz 7 hal, którymi dysponuje kielecki ośrodek, dobudowane zostaną dwie koleje. W halach H oraz I będzie można zobaczyć ekspozycję wózków, fotelików oraz gier.

 

Gry retro staną się także elementem przewodnim debiutującej podczas targów Strefy Relaksu. Targom towarzyszą seminaria, wizyty dziennikarzy zagranicznych i spotkania z przedstawicielkami blogosfery.

 

 

KIDS’ TIME wyróżnione zostało certfikatem  UFI - Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. To podkreślenie wysokiej jakości świadczonych usług oraz gwarancja dobrej inwestycji biznesowej.

 

 

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.kidstime.pl

 

 

Źródło: materiały promocyjne

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi