KIDS’ TIME 2020 - jedna z największych światowych wystaw branży dziecięcej

KIDS’ TIME 2020 - jedna z największych światowych wystaw branży dziecięcej
Drukuj Skomentuj

KIDS’  TIME 2020 – kolejna edycja jednej z największych światowych wystaw branży dziecięcej zakończona sukcesem. Podczas lutowej XI edycji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zaprezentowała się czołówka największych firm. Nie zabrakło Mattela, Trefla, Wadera, MARKO, Lego i innych topowych marek. Jak co roku, podczas targów wybrano najlepsze i najbezpieczniejsze produkty dla mamy i dziecka – otrzymały nagrodę KIDS’ TIME STAR.


Targi po raz kolejny stały się miejscem prezentacji najnowszej oferty wózków, fotelików, mebelków, ubranek, zabawek i wszystkiego co niezbędne mamie  i dziecku. W wydarzeniu udział wzięło 537 wystawców, w tym 73 zagranicznych, z 20 krajów, m.in.: Cypru, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rosji, Turcji, USA. Targi odwiedziło blisko 8 000 gości z 50 krajów świata. Osiem hal wypełniła najnowsza oferta producentów i dystrybutorów wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych. Najlepsze produkty zostały nagrodzone prestiżowym  wyróżnieniem KIDS’ TIME STAR. Są to najciekawsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania - zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. - KIDS’ TIME STAR to gwarancja pewności, że produkt jest przyjazny i bezpieczny dla dziecka -  zapewnia Aldona Matla, manager targów. Produkty oceniane zostają w kategoriach: artykuły dla rodziców i dzieci, foteliki dziecięce, odzież, obuwie i tekstylia, wózki dziecięce, zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku od narodzin do 3 lat i zabawki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Statuetki KIDS’ TIME STAR 2020 otrzymały:

    1) Jack ‘N Jill - pasta i biodegradowalna szczoteczka (Eco and More)
    2) Fotelik BeSafe iZi Twist BE i-Size obrotowy (MARKO)
    3) Kolekcja muślinowa dla kobiet w ciąży i mam karmiących marki Doctor Nap (Elan)
    4) Wózek THULE Spring (Scandinavian Baby)
    5) Elastyczna Kostka InnyBin (Fat Brain Toy; QElements)
    6) Pucio. Gdzie to położyć? (Wydawnictwo Nasza Księgarnia)

Wyróżnienia:

Tradycyjnie już podczas targów odbyły się m.in. warsztaty z Reyne Rice – światowej sławy dziennikarką z USA, która poprowadziła wykład „Światowe trendy na rynku zabawek i artykułów dla dzieci”. - Zabawki dla waszych dzieci muszą uczyć je odpowiedzialności za naszą planetę - stwierdziła Reyne.


Kolejna edycja targów już od 17 do 19 lutego 2021 roku.

 

Źródło: materiały prasowe.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!