Konferencja „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu"

Konferencja „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu"
Drukuj Skomentuj

Profesor Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Ewa Zielińska oraz miesięcznik Bliżej Przedszkola zapraszają do Torunia na konferencję „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć”. Spotkanie będzie się opierać na doświadczeniach zebranych w autorskim podręczniku metodycznym.

6 czerwca 2013 r. w Toruniu odbędzie się konferencja „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć”. Prelegentkami będą prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska oraz Ewa Zielińska - autorki podręcznika metodycznego, wspierającego zarówno nauczycieli, jak i rodziców w efektywnym procesie rozwijania i wychowania maluchów. Ułatwią to również specjalnie opracowane pomoce dydaktyczne: Pakiet zabawek edukacyjnych dla maluchów do ćwiczeń i zabaw w domu i w przedszkolu”.

Podczas zgłaszania swojego udziału w konferencji można też zamówić publikacje prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej!

 

Program konferencji


08.30 Rozpoczęcie rejestracji uczestników – odbiór zamówionych kompletów książek

09.30 Rozpoczęcie konferencji

09.45 – 11.00 Prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska: Dwulatki i trzylatki w przedszkolu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć? Część 1.

11.00 – 11.35 Przerwa

11.35 – 12.50 Ewa Zielińska: Dwulatki i trzylatki w przedszkolu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć? Część 2.

12.50 – 13.15 Przerwa

13.15 – 14.30 Prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Ewa Zielińska: Dwulatki i trzylatki w przedszkolu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć? Pytania uczestników spotkania – odpowiedzi – dyskusja.

14.30 – 14.45 Losowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników spotkania

Udział w konferencji jest płatny. Dla prenumeratorów miesięcznika Bliżej Przedszkola koszt uczestnictwa to 79 zł, dla pozostałych osób opłata wynosi 99 zł.

Więcej szczegółów: www.blizejprzedszkola.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi