Konferencja W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci

Konferencja W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci
Drukuj Skomentuj

Ogólnopolska Konferencja W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci odbędzie się w Krakowie 30 września 2022 r., w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego (al. 29 Listopada 46).

Rejestracja tutaj: https://we.pl/KonferencjaPercepcjaSluchowa


Zapisy przyjmujemy również mailowo i telefonicznie: kontakt@we.pl, tel. 537 787 249 lub 12 638 00 50.


Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wielu uznanych i cenionych specjalistów z zakresu problematyki percepcji słuchowej i zaburzeń słuchu u dzieci.


Chcielibyśmy, by Konferencja W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci przyczyniła się do poszerzenia wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat percepcji słuchowej i jej rozwoju oraz zaburzeń słuchu u dzieci, metod i sposobów terapii.
Serdecznie zapraszamy logopedów, terapeutów, nauczycieli, pedagogów, rodziców oraz studentów.Program:


8.00–9.00 – Rejestracja Uczestników
9.00–9.15 – Uroczyste otwarcie Konferencji

9.15–10.00 Wykład otwierający
Rola obiektywnych badań słuchu we wczesnym wykrywaniu zaburzeń słuchu – prof. nadzw. dr hab. med. inż. Krzysztof Kochanek (Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie; Zakład Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

Sesja I – 10.00–11.30
Przyczyny i konsekwencje wysiękowego zapalenia uszu – dr n. med. Paweł Papież (Ordynator Oddziału Otolaryngologicznego, Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego w Krakowie)
Uczeń z wadą słuchu w szkole i przedszkolu – dr n. med. Katarzyna Ita Bieńkowska (Zakład Logopedii i Lingwistyki Edukacyjnej, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie)
Zaburzenia przetwarzania słuchowego a zaburzenia rozwoju mowy. Problemy diagnozy i terapii logopedycznej – prof. UMCS dr hab. Jolanta Panasiuk (Zakład Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

Dyskusja
11.30–13.00 – Przerwa obiadowa i słodki poczęstunek

Sesja II – 13.00–14.30
Logorytmika w terapii zaburzeń słuchu – podstawy metodyczne i możliwości zastosowania – dr Anna Walencik-Topiłko (Instytut Logopedii, Wydział Filologiczny, Uniwersytet Gdański)
Rozwijanie i usprawnianie percepcji słuchowej dziecka w wieku wczesnoszkolnym – dr Maria Faściszewska (Instytut Logopedii, Wydział Filologiczny, Uniwersytet Gdański)
Innowacje logopedyczno-pedagogiczne z wykorzystaniem metod komunikacji wspierającej, w tym języka migowego – mgr Alicja Iwanowska (Centrum Terapii i Rozwoju Mowy MigaMiś Alicja Iwanowska)

Dyskusja
14.30 – Zakończenie Konferencji

Koszt:
- rejestracja do 30 czerwca 2022 r.: 349 zł
- rejestracja od 1 lipca do 15 września 2022 r.: 349 zł
- rejestracja od 16 września do 28 września 2022 r.: 399 zł
(cena zawiera podatek VAT 23%)

Cena obejmuje: certyfikat uczestnictwa, materiały konferencyjne, przerwę obiadową i słodki poczęstunek.
Studenci i rodzice dzieci z wadami słuchu*** – rabat 10% – zapisy wyłącznie mailowo: kontakt@we.pl

***Informacja dot. możliwości otrzymania rabatu 10%

Rabat 10% otrzymują rodzice dzieci z wadami słuchu oraz studenci studiów lat 1–5 w wieku do 26 lat (studia podyplomowe nie uprawniają do uzyskania zniżki). W powyższych przypadkach zapisy na konferencję przyjmujemy wyłącznie mailowo. Zgłoszenie należy wysłać na adres kontakt@we.pl, załączając odpowiedni dokument uprawniający do zniżki: np. zdjęcie (fragmentu) dokumentu diagnozy dziecka lub zaświadczenie od logopedy/terapeuty/lekarza lub zdjęcie/skan zaświadczenia z uczelni (w przypadku studentów) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy też o podanie danych do wystawienia faktury.


Szczegółowe informacje:
tel. 12 638 00 50, 537 787 249, kontakt@we.pl
www.WE.pl


Dla uczestników Konferencji "W krainie dźwięków" mamy specjalny upominek w postaci kuponu rabatowego, gwarantującego bezpłatną dostawę firmą kurierską Inpost [na terenie Polski] dla zamówień za min. 99 zł. Kupon rabatowy przesyłamy po opłaceniu uczestnictwa w Konferencji.

Konferencja "W krainie dźwięków" na FACEBOOKU - kliknij

Hashtag: #KonferencjaPercepcjaSluchowa #wkrainiedzwiekow


Organizator:
Wydawnictwo Edukacyjne

Patronat honorowy:
Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski

Patronat medialny:
Radio Kraków

Patronat:
Stowarzyszenie Słyszeć bez Granic

Partner:
Fundacja Między Uszami
Przedszkola.edu.pl

Sponsor:
Wydawnictwo Dwukropek
Wydawnictwo Mamania


Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Dodane komentarze (1)