KONKURS - Wygraj zestaw piknikowy Wadera!

KONKURS - Wygraj zestaw piknikowy Wadera!
Drukuj Skomentuj

Początek września sprzyja zabawom na świeżym powietrzu! Przedszkolaki chętnie spędzają czas na zewnątrz, zbierając kasztany, różnokolorowe liście oraz urządzając jesienne pikniki. Aby umilić maluchom zabawy, serwis Przedszkola.edu.pl przygotował konkurs, w którym do wygrania są zestawy piknikowe ufundowane przez firmę Wader.

Przedszkola.edu.pl ogłasza konkurs w którym do wygrania są trzy zestawy zabawek piknikowych ufundowanych przez firmę Wader. W skład zabawki wchodzi: wózek na kółeczkach z pojemnikiem, filiżanki i podstawki, łyżeczki, łyżki, talerzyki, szklanki, widelce oraz termos. Elementy przygotowane są bezpiecznych materiałów, więc można nie tylko bez obaw się nimi bawić, ale również spożywać posiłki.

Aby wygrać zestaw piknikowych zabawek firmy Wader wystarczy, że rodzic lub opiekun grupy przedszkolnej wykona fotografię przedstawiającą jesienne zabawy przedszkolaków. Zdjęcie, wraz z imieniem i nazwiskiem osoby odpowiedzialnej oraz numerem kontaktowym, należy wysyłać na adres e-mail: redakcja@przedszkola.edu.pl

Konkurs trwa od 3 do 18 września 2012, do godziny 12.00!

Zestaw piknikowych zabawek firmy Wader otrzyma dziecko lub grupa przedszkolna, których fotografia zostanie uznana przez komisję konkursową za najbardziej oryginalną i najciekawszą.

Wader – Woźniak to znany w Polsce i zagranicą producent zabawek dla dzieci. Wysokiej jakości produkty dla najmłodszych pozwalają rozwijać kreatywność oraz zachęcają maluchy do zabaw ruchowych. Firma Wader to również pomysłodawca wielu akcji edukacyjnych mających na celu zwiększenie świadomości bezpieczeństwa wśród dzieci. Zabawki tej firmy mają wszystkie atesty i certyfikaty, są w pełni bezpieczne więc mogą się nimi bawić dzieci już od 1 roku życia. Dużym udogodnieniem dla przedszkoli jest to, że mogą one kupować zabawki firmy Wader w korzystnej cenie bezpośrednio na stronie producenta!

 

Szczegóły konkursu: Regulamin

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi