Konkurs dla Mam: Wygraj pudełko Glossybox!

Konkurs dla Mam: Wygraj pudełko Glossybox!
Drukuj Skomentuj

Wiemy, że bycie mamą to praca na pełen etat! Jesteście bohaterkami dnia codziennego  – wychowujecie, opiekujecie się, wymyślacie nowe zabawy dla swoich dzieci. Niejednokrotnie trudno Wam znaleźć czas, aby zadbać o siebie – mimo wszystko udaje Wam się.

Doceniamy Wasze wysiłki, dlatego wraz z GLOSSYBOX przygotowaliśmy specjalnie dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy pudełka Glossybox! Co zrobić aby wygrać jedno z nich?

Napiszcie kilka zdań o tym jak wygląda Wasza codzienna pielęgnacja. Odpowiedź wyślijcie na adres e-mail: redakcja@przedszkola.edu.pl. Do maila prosimy dołączyć swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres.

Na odpowiedzi czekamy od 24 czerwca do 15 lipca 2013!

 

 

Pudełka GLOSSYBOX (każde o wartości 100 pln) otrzymają mamy, których odpowiedzi zostaną uznane przez komisję konkursową za najbardziej oryginalne i najciekawsze.

 

Co to jest GLOSSYBOX? To zestaw najlepszych kosmetyków zamkniętych w eleganckim pudełku. Co miesiąc pojawia się nowy mini zestaw, który możesz przetestować w domowym zaciszu. GLOSSYBOX pomaga w podjęciu decyzji o zakupie pełnowartościowego produktu. Dowiedz się więcej na: www.glossybox.pl.

Szczegóły konkursu: Regulamin

Skomentuj

Dodane komentarze (6)

 • amelia
  odpowiedz

  maja pielangnacja jest taka myje zęby kompie się twarz czeszę włosy maluje i gotowe

 • Agnieszka
  odpowiedz

  Myje twarz woda potem tonikiew smaruje krem pod oczy na twarz krem matujący .wieczorem przemywam płynem miceralnym smaruje kremem wygładzającym raz w tygodniu nakładam maseczke i to wszystko

 • Jolanta
  odpowiedz

  Najpierw myję twarz tonikiem i przecieram szmatką muślinową, nakładam krem ,wieczoem zmywam makijaż płynem miceralnym , robię piling , maseczki oczyszczające , regenerujące . brwi i rzęsy regeneruje olejkiem rycynowym , a na włosy nakładam samodzielnie spożądzoną maskę z olejku arganowego , kokosowego i witamin.Niezawsze mam czs , ale staram się robić to regularnie.

 • Klaudia
  odpowiedz

  Przemywam twarz żelem 3w1 perfecty, codziennie rano, potem smaruję rozświetlaczem, czeszę brwi, rozczesuję rzęsy i idę do szkoły. Wieczorem przemywam twarz nawet gdy się nie maluję delikatnym płynem do demakijażu. Smaruję twarz albo kremem rozświetlającym albo nivea. W każdą środę robię sobie maseczkę i w każdy piątek. W środę zaparzam 3 torebki rumianku w gorącej wodzie w misce. i 10 minut siedzę nad nią z pochyloną głową i ręcznikiem na niej. I czasem robię sobie maseczkę z drożdży i wody. ;)

 • lalala
  odpowiedz

  "Rano myję twarz delikatnym żelem i przecieram ją tonikiem,i nakładam krem matujący.Wieczorem zmywam makijaż płynem micelarnym myje ją żelem oczyszczającym, przecieram tonikiem nakładam masć z witaminą A pod oczy i nakładam krem nawilzający na całą twarz, szyję i dekolt,a na rzęsy i brwi nakładam olejek rycynowy.Dwa razy w tygodniu robię maseczkę algową a następnie nakładam na całą noc olejek kokosowy i to koniec ;)"

  a dziecka pilnuje niania, bo nie wyobrażam sobie, że matka dzieciom ma czas na tyle zabiegów.

 • Julita
  odpowiedz

  Rano myję twarz delikatnym żelem i przecieram ją tonikiem,i nakładam krem matujący.Wieczorem zmywam makijaż płynem micelarnym myje ją żelem oczyszczającym, przecieram tonikiem nakładam masć z witaminą A pod oczy i nakładam krem nawilzający na całą twarz, szyję i dekolt,a na rzęsy i brwi nakładam olejek rycynowy.Dwa razy w tygodniu robię maseczkę algową a następnie nakładam na całą noc olejek kokosowy i to koniec ;)