Konkurs „Kreatywne Przedszkolaki”

Konkurs „Kreatywne Przedszkolaki”
Drukuj Skomentuj

Do jakiej zabawy można wykorzystać kalkulator? Czy łyżka może posłużyć jako wiosło albo mikrofon? Uwaga dzieciaki: włączamy wyobraźnię! Weźcie udział w konkursie i pokażcie, jak można w kreatywny sposób wykorzystać przedmioty codziennego użytku w zabawie. Do wygrania fantastyczne zabawki od Woobiboo oraz książki od Wydawnictwa Zakamarki. Zapraszamy do konkursu “Kreatywne Przedszkolaki”!

1. Zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu oraz przesłanie jego zdjęcia. Projekt:

 

  • musi przedstawiać albo zawierać w sobie przedmiot codziennego użytku - może być to więc np. rysunek łyżki albo prawdziwa łyżka wkomponowana w projekt,
  • może być wykonany dowolną techniką: zarówno płaską (np. rysunek, wycinanka), jak i przestrzenną (np. figurka z plasteliny albo kompozycja z różnych przedmiotów);


2. Konkurs rozpoczyna się 28 października 2019 roku i potrwa do 12 listopada 2019 roku, do godziny 12:00.
 
3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. Nie przyjmujemy zgłoszeń grupowych.

4. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci, by kreatywnie podeszły do zagadnienia wykorzystywania przedmiotów codziennego użytku (typu: przedmioty kuchenne, elementy ubioru itp.) w zabawie.
 
5. Zdjęcie gotowego projektu należy wysłać na adres mailowy: redakcja@przedszkola.edu.pl, z tytułem maila Kreatywne Przedszkolaki. Do zdjęcia projektu można dołączyć opis pracy (nie jest to jednak konieczne). Prosimy nie przesyłać zdjęć dzieci.
 
5. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:
 
- zdjęcie pracy
- imię, nazwisko i wiek dziecka
- imię, nazwisko, numer telefonu do osoby zgłaszającej pracę
- adres do korespondencji/ wysyłki nagród (domowy dziecka lub adres placówki przedszkolnej, z której jest wysłana praca)
- zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisane przez: prawnego opiekuna dziecka oraz przez osobę pełnoletnią, zgłaszającą dziecko do konkursu (do pobrania poniżej)
* Zgłoszenia bez zgody nie będą brały udziału w konkursie

6. Nagrody:

Nagrodzimy 5 osób (3 nagrody główne oraz 2 wyróżnienia). Nagrodami w konkursie “Kreatywne Przedszkolaki” są:

Zabawki od Woobiboo - polskiej marki, która tworzenie kreatywnych zabawek opanowała do perfekcji! Produkty Woobiboo są wykonane przede wszystkim z drewna i elementów o przemyślanych kształtach, kolorach i fakturach, które nie tylko są atrakcyjne dla dzieci, ale również kształtują ich zmysły i pięknie się prezentują. W konkursie można wygrać:

 

1 x zestaw: tablica manipulacyjna Woobiboard MINI + bucik do nauki wiązania + układanka ZEGAR

1 x układankę ALFABET

1 x  układankę ZEGAR

 

 


Książki od Wydawnictwa Zakamarki. Propozycje Wydawnictwa Zakamarki wyróżniają się wartościową treścią, dopracowanym językiem i dobrą, niesztampową ilustracją. W konkursie do wygrania:

 

5 x książki “Sam w domu” autorstwa Lotty Olsson


“Sam w domu” przedstawia ważne dla dzieci tematy związane z poczuciem osamotnienia i tęsknotą, ale też mówi o tym, jak kreatywnie poradzić sobie ze swoimi problemami. Dowcipny tekst zestawiony jest z przepięknymi, szczegółowymi ilustracjami autorstwa Marii Nilsson Thore.

 

 

Szczegóły konkursu w REGULAMINIE.

 

Zgody do pobrania poniżej.

 

 

 

Zobacz też inne propozycje książkowe od Wydawnictwa Zakamarki: Albert Albertson - dziecko prawdziwe.

 

Więcej o zaletach posiadania tablicy manipulacyjnej przeczytasz tu: Jak wspierać rozwój motoryki małej? Najlepsze zabawki dla dzieci od Woobiboo

Pliki do pobrania

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi